Skocz do zawartości
Forum

Problemy z zasypianiem, płaczliwość i drażliwość niemowlaka


Gość Kati79

Rekomendowane odpowiedzi

Popoludniu od poniedzialku do piatku nasz Maly sie drze (krzykiem ciezko to nazwac). Dzisiaj pomoglo tylko zapatulenie gow kocyk jak babuszke do tego stopnia ze nic nie widzi i tak zasnal na mezu. Nadmiernej stymulacji nie bylo bo wczesniej chwile drzemal z mezem. Trwa to juz od jakiego czasu i zawsze o tej samej porze. Dodatkowo od kilku dni mniej je i spi. Nawet w wozku schodzi mu dluzej zeby zasnac a jak przystane na kilka minut to sie do razu wybudza i placze. Na piersi siedzi maksimum 10 min na jednej a wczesniej bylo 15-20 minut. Dostaje troche mleka w butli po - urodzil sie 3 tygodnie wczesniej, mielismy problem bo nie potrafil lapac jednej piersi i zaburzyla mi sie laktacja. Biore lekarstwo na wspomozenie w tej chwili ale nadal produkuje za malo zeby na samej piersi pociagnal. Przestal zasypiac w nocy mimo ze wczesniej pieknie spal i budzil sie tylko na jedzenie. Teraz zasypia mi na ramieniu jak go odbekuje ale jak tylko go klade do lozeczka to sie wybudza i pozamiatane. Dzisiaj w dzien drzemal tylko 10-15 minut na raz gdzie wczesniej spal przynajmniej 1.5-2 h. Stracilam juz koncepcje co to moze byc i jestem w trybie zombie. Ma ktos jakies porady/pomysly co robic lub czego nie robic...
Dziekuje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...