Skocz do zawartości
Forum

Kiedy widać bijące serce płodu na usg?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam .16 czerwca miałam stosunek i prawdopodobnie wtedy zaszłam w ciąże.22 czerwca pojawił się okres wcześniej niż zawsze.Kolejny okres w lipcu już sie nie pojawił.Test pozytywny.30 lipca,lekarz zrobił USG i stwierdził 4-5 tydzień ciąży.Pęcherzyk jest ale serduszko jeszcze nie bije bo niby jest za wcześnie.Czy mogłam mieć okres i być w ciąży?Czy lekarz mógł sie pomylić co do wieku ciąży?Dlaczego jest pęcherzyk a nie ma bicia serca?proszę o odpowiedz bo bardzo sie martwie.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam,
Jestem tu nowa i odważyłam się napisać do Was, po kilkugodzinnym śledzeniu postów na stronach internetowych.
W skrócie opisze mój problem, ponad rok staraliśmy się z mężem o dzidzie.....i wkoncu się udało. Mam bardzo nieregularne miesiączki, wiem ,zę owulację miałam 36 dnia cylku (sprawdzona przez lekarza) był to dokłanie 1 sierpnia.
7 sierpnia zrobilam test- były dwie kreski, ale druga nie do konca nie wyraźna. Tydzień poźniej 14 sierpni powtórzyłam test i wynik pozytywny Beta HCG 236. Jestem teraz w ciązy, ale każdy lekarz określa inny termin ciąży. Według badania usg, które miałam robione wczoraj 28 sierpnia widać fasolkę, ale nie ma bicia serduszka? strasznie sie martwie. Czy może to jeszcze za wcześnie na serduszko? to moja pierwsza ciąza i strasznie się denerwuje. Lekarz nie wykrył bicia serduszka ( ale widział już zarodek i żółtko), określił ze to 6 tydzień ciąży, ale według moich obliczeń od zapłodnienia minął 4 tydzien. Wyczytałam w internecie ze 4 tyg od zapłodnienia kształtuje się serduszko, u mnie na usg go nie widać czy jest juz czas na panikę? co mam robić? proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Gość lenka123.pl

hej!
Jestam w 22 tyg.ciaży.Wczoraj byłam na badaniu usg płodu.Lekarz chciał zbadac seduszko maleństwa,ale ono odwróciło się pleckami i lekarz powiedział,że nic nie widac.Czy napawdę jak dziecko się odwroci pleckami lub zasłoni ręką serce nie można go zbadac?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...