Skocz do zawartości
Forum

Ciąża przez wspólną kąpiel


Gość av...re

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... Mam dwa nurtujące mnie pytania... Ostatnio brałam kąpiel w wannie z moim chłopakiem. Trwało to może ok. 10 min, on nie miał wytrysku ani w wtedy, podczas kąpieli, ani wcześniej. Nie doszło też do zetknięcia jego członka z moimi miejscami intymnymi, ale trochę niepokoję się czy w jakiś sposób nie mogło dojść do zapłodnienia, ponieważ wiem, że istnieje coś takiego jak preejakulat u mężczyzny. Wprawdzie podczas kąpieli nie pieściłam mojego chłopaka, ani w gruncie rzeczy nie dotykałam jego członka, ale u mężczyzn wystarczy samo podniecenie, widok aby doszło do wzwodu... Dlatego właśnie nie jestem pewna.... Moje drugie pytanie dotyczy tego jak głęboko znajduje się błona dziewicza? Wiem, ze u każdej kobiety jest to inaczej, ale na pewno istnieją jakieś przypuszczalne granice, a w internecie widziałam różne opinie na ten temat i niektóre się między sobą różnią...

Z góry dziękuję za odpowiedzi...

Odnośnik do komentarza

Co do prawdopodobieństwa zajścia w ciążę to ono w takiej sytuacji nie istnieje. Po pierwsze woda jest chlorowana co nie sprzyja plemnikom, po drugie mydła, żele pod prysznic czy płyny do kąpieli również zabijają plemniki. Co do drugiego pytania to błona dziewicza jest w przedsionku pochwy więc nie jest jakoś bardzo głęboko.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj kochałam się z moim chłopakiem bez zabezpieczenia w pozycji od tyłu. Gdy mój chłopak doszedł, spuścił mi się na dolną część pleców. Potem oboje poszliśmy się kąpać do wanny. Nie spłukałam spermy z pleców przed wejściem do wanny. Moje pytanie jest takie, czy jest możliwość zajścia w ciąże przez kąpiel w wodzie, w której są plemniki? Dodam, że kochaliśmy się w ostatni dzień miesiączki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...