Skocz do zawartości
Forum

Podejrzenie ciąży przy skąpej miesiączce


Rekomendowane odpowiedzi

Często z moim chłopakiem uprawiamy petting pieszczac sie nawzajem..ale od kilku miesiecy jestem przewrazliwiona na punkcie ciązy..:( nie wiem o co tym myślec coprwda nigdy nie doszło bezposrednio by jego sperma znalazła sie na moich narzadach ani jego penic w poblizu...ale martwie sie bo okres mam w miare regularny jak zawsze tylko ze mniej obfiszy .. to mnie nie pokoi co moze byc ze tak jest?? czy czasami nie jestem w ciazy a miesiaczka moja jest skąpa czy takie przypadki sie zdarzaja..?? prosze o szybko odpowiedz bo zwriuje z tymi myślami..;(

Odnośnik do komentarza

skoro jak piszesz ani sperma ani penis nie były w Twojej pochwie ani w jej okolicy to jak niby masz być w ciąży? To, że okres jest bardziej skąpy to nic nie znaczy, może jesteś osłabiona, zestresowana czy chora, albo masz jakieś zaburzenia hormonalne

Odnośnik do komentarza

bardzo możliwe ze to właśnie ze stresu bo bardzo sie tym przejmuje ,, a te tematy posiadam szeroka wiedze ale mimo to za każdym razem kiedy uprawiamy petting z moim chłopakiem mysle o tym... boje sie bym czasami nie zaszła w ciaze zeswirowac mozna.. :( po tym jak czyta sie niektóre fora i co tam wypisuja bo z mojej wiedzy teoretycznej sprawa wyglada tak ze do papłodnienie potrzeba pełnego stosunku a nie jakies tam zabawy.. mam Jeszcze pytanko tylko prosze o mądra i szczera odpowiedz by rozwiac juz moje watpliwosci..; otórz czy właśnie podczas pettingu jest mozliwosc zajscia w ciaze? ile wgl mogą przezyc plemniki na dłoni na powietrzy ? prosze o odp:0

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...