Skocz do zawartości
Forum

Częstomocz po stosunku przerywanym a ciąża


Gość an...20

Rekomendowane odpowiedzi

witam jestem mama rocznego chlopca,obecnie z mezem nie staramy sie o drugiego maluszka i pytanie mam nastepujace okres mialam 3-4 lipca skonczyl mi sie 8 lipca i w tym dniu kochalismy sie byl to stosunek przerywany jednak w mojej pochwie pojawilo sie nasienie i martwie sie czy moge byc w ciazy,ponoc kobieta po pierwszym porodzie jest bardziej plodna,czy moge juz wykonac test ciazowy dodam ze czesto robie siusiu i nie wiem czy sobie wkrecam to wszystko czy mam zwykle zapalenie pecherza,cykl mam co 28 dni ...z kalenadarzyka wychodza dni bezplodne sama juz nie wiem co myslec i jak to jest z nami kobietami ...

Odnośnik do komentarza

Witam!
Teoretycznie do stosunku doszło rzeczywiście podczas dni bezpłodnych. Proszę jednak pamiętać, że nawet kobietom idealnie regularnie miesiączkującym zdarzają się "niespodziewane" owulacje. Oznacza to, że teoretycznie mogło dojść do zapłodnienia. Tym bardziej, że stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcyjną! Test ciążowy powinna Pani wykonać w dniu kolejnej spodziewanej miesiączki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...