Skocz do zawartości
Forum

Brązowa wydzielina po okresie i ból podbrzusza


Gość mila8822

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
W sierpniu okres spóźnił mi się ok. 2 tyg. Wcześniej pojawiał się zazwyczaj regularnie. Krwawienie było dość obfite. Niepokoi mnie natomiast to co jest teraz. Miesiączka skończyła się dwa dni temu i przez te dwa dni mam taką lekką brązowawą wydzielinę i na dodatek boli mnie podbrzusze. Co to może być, albo czym może być to spowodowane? Dziękuję za odp

Odnośnik do komentarza

Witam, od pewnego czasu mam problem ze śluzem, po okresie był brązowawy ciągnący, w dniach płodnych zmieniał się na biały gęsty aż w końcu wrócił do przezroczystego koloru. Odczuwałam też pieczenie i swędzenie, pomyślałam ,że to jakaś infekcja grzybicza więc zaczęłam używac Clotrimazolum, obecnie mam dni niepłodne według wyliczeń i bolą mnie jajniki a śluz po posmarowaniu jest jakby na wpół ciągnący bez zapachu czasem odczuwam swędzenie. Czy to może byc jakas infekcja?

Odnośnik do komentarza

~anna246
Witam, od pewnego czasu mam problem ze śluzem, po okresie był brązowawy ciągnący, w dniach płodnych zmieniał się na biały gęsty aż w końcu wrócił do przezroczystego koloru. Odczuwałam też pieczenie i swędzenie, pomyślałam ,że to jakaś infekcja grzybicza więc zaczęłam używac Clotrimazolum, obecnie mam dni niepłodne według wyliczeń i bolą mnie jajniki a śluz po posmarowaniu jest jakby na wpół ciągnący bez zapachu czasem odczuwam swędzenie. Czy to może byc jakas infekcja?

Witam!
Opisane dolegliwości mogą wskazywać na infekcję dróg rodnych. Jeśli samodzielne leczenie nie przynosi spodziewanego efektu to należy udać się do specjalisty ginekologa. Lekarz po zdiagnozowaniu przyczyny dolegliwości wdroży odpowiednie postępowanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...