Skocz do zawartości
Forum

Ból podbrzusza i słabe krwawienie a krwawienie okołowulacyjne


Gość sc...14

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Od 2 lat borykam sie z nieregularnymi miesiaczkami (37-58 dni), i po kilku wizytach okazalo sie ze mam zespol policystycznych jajnikow. lekarz zapisal mi tabletki antykoncepcyjne i inne leki, po czym kazal wrocic za jakis czas. po pol roku udalam sie do inego lekarza ktory po USG stwierdzil ze on nic nie widzi i ze powinnam schudnac i zaczac myslec o dziecku ( Mam 24 lata :). Od tamtej wizyty schudlam 10kg i moje miesiaczki wmiare sie uksztaltowaly do 37-41 dni. Do tego mam tradzik(od zawsze) i nadmierne owlosienie na twarzy (broda, was) i calym ciele.

Pytanie brzmii : jest 28 dzien mojego cyklu i dostalam silne bole podbrzusza i slabe krwawienie (ktore nigdy wczesniej sie nie zdarzylo). I teraz sie boje czy dostalam okres czy to plamienie okoloowulacyjne. Troche sie obawiam poniewaz od tego miesiaca mam zaczac 1wsze opakowanie jasminelle przed 6 miesieczna kuracja izotretynoina. I jeszcze na domiar zlego przebywam za granica i nie mam kontaktu ze swoim lekarzem. Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości, by na 100% określić jaka jest przyczyna opisanego krwawienia. Najprawdopodobniej jest to jednak wcześniej występująca miesiączka. Powinna Pani zatem zacząć opakowanie yasminelle, pamiętając, że w tym przypadku warto byłoby stosować dodatkowe zabezpieczenie przed ciążą przez pierwsze 7 dni (jeżeli oczywiście prowadzi Pani aktywne życie seksualne).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...