Skocz do zawartości
Forum

Powrót do tabetek antykoncepcyjnych a skąpy okres


Gość dp...18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przez 2 lata brałam tabletki antykoncepcyjne (microlite). Zaczęłam je brać z powodu nieregularnej miesiączki. Gdy przestałam je brać, pierwszy okres dostałam regularnie, w drugim miesiącu nie dostalam wcale. W miedzy czasie postanowilam wrocic do tabletek, wiec kiedy 7.07 dostałam miesiączki, zaczelam brac je spowrotem, jednak okres wyglądał bardziej jak plamienie, i trwał 2 dni. Tabletki jem dalej, i zastanawiam sie czy dobrze robie, i czy dzialaja tak jak powinny. Prosze o rade, i dziekuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Gość Julkaaaa

Witam, kilka miesięcy temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. postanowilam zacząc przyjmowanie ich ponownie. krawienie wystąpiło 22.05 i wtedy wzielam pierwszą tabletke. od tamtej pory krwawienie zanikło i jest tylko lekkie plamienie. czy to znaczy ze nie byla to jeszcze własciwa miesiączka , czy tabletki mogly tak szybko zahamowac jej wystąpienie? nie wiem przez to czy jestem juz zabezpieczona

Odnośnik do komentarza

~Julkaaaa
Witam, kilka miesięcy temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. postanowilam zacząc przyjmowanie ich ponownie. krawienie wystąpiło 22.05 i wtedy wzielam pierwszą tabletke. od tamtej pory krwawienie zanikło i jest tylko lekkie plamienie. czy to znaczy ze nie byla to jeszcze własciwa miesiączka , czy tabletki mogly tak szybko zahamowac jej wystąpienie? nie wiem przez to czy jestem juz zabezpieczona

Witam!
Krwawienie ustało na skutek stosowania hormonalnej antykoncepcji. Zabezpieczenie występuje od pierwszej tabletki. Nie powinna mieć Pani powodów do niepokoju.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...