Skocz do zawartości
Forum

Częste budzenie się w nocy dziecka


Gość ka...64

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ka...64

witam,

mam problem z 15miesięcznym synem, który jeszcze w swoim życiu nie przespał ani jednej nocy! ja już jestem wyczerpana fizycznie i psychicznie! w dzień jest kochanym małym chlopcem, razem się bawimy, chodzimy na spacery, na plac zabaw, na basen, mamy też regularny tryb dnia tj. pory karmienia, drzemek (1 w ciągu dnia, ok. 2godz) oraz kąpania i usypiania wieczornego. pierwszy sen trwa 2 godziny i ryk, daję smoczna pić i zasypia, za kolejne 2 godziny ryk tym razem trzeba lulać, bo uspkakaj się na 5 minut, kiedy wydaje mi sie ze zasnal na rekach i go odkladam to sie budzi z placzem, jest ok 1 w nocy i musi zjesc mleko! bo inaczej placze, nie stosuje metody aby sie wyplakal bo jak dlugo poplacze to wymiotuje. jak zje to śpi do 6, może 7 ale to rzadko. w nocy budzimy się do 5 raz. dodam tez ze syn prezy się, wygina, kreci i wierci, pokoj zawsze wietrze, teraz jak jest cieplo spimy przy otwartm oknie, lekko go ubieram (pampers i body na krotki rekaw) zrobilam badania na pasozyty - nic nie wykryto. na noc syn zjada 250ml mleka z kasza gestego ze powinno mu to wystarczyc do rana a i tak musi zjesc. zastanawialam sie czy isc do neurologa??
ja jestem z synem w domu takze lek separacyjny to nie jest. czy przyczyna moze byc np zla dieta?? albo ze za malo je w ciagu dnia ?? (sniadanie kasza, 2 sniadanie owoc z twarozkiem, lub jajko z chlebem wedlinka, lub parowka, obiad zupa po godz ziemniaki z mieskiem, lub ryz, lub rybka, podwieczorek owoc, danonek, czasem budyn, kolacja kasza) wazy 11kg, jest drobny, zwinny, szybki. boi sie obcych ludzi np pediatry i malych gabinetow zaraz placze. boi sie mniejszych dzieci od siebie, ktore krzycza czy piszcza, akceptuje te starsze z nimi sie bawi. wydaje mi sie ze w ciagu dnia tez nie ma za duzo bodzcow, domownicy ci sami, ja nie pracuje wiec jestem w domu, nie przeprowadzalismy sie, syn spi w swoim lozeczku.

prosze o rade

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...