Skocz do zawartości
Forum

Zbyt długo noszony plaster antykoncepcyjny a ciąża


Gość małaMi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 22 lata i od 4 lat bez przerwy stosowałam plastry Evra. Niedawno wypadł mi wyjazd mialam wtedy akurat 3 plaster chcąc uniknąć miesiączki na wyjeździe przykleiłam od razu 4 plaster bez tygodniowej przerwy (juz kiedys tak robilam po wczesniejszym zapytaniu lekarza) chcialam przykleic dwa kolejne plastry i dopiero zrobic tygodniowa przerwe lecz sprawa sie troche skomplikowala. Przykleiłam 1 plaster (bedacy zarazem 4 z rzedu) 15lipca kolejny wypadałby 22lipca ale calkowicie o nim zapomnialam i 1 plaster nosilam aż do 26lipca. Nie widzialam co zrobic a ze nie mialam mozliwosci konsultacji z lekarzem wiec odkleiłam plaster 26lipca. 29lipca pojawiło sie krwawienie z góry założylam ze to okres poniewaz zawsze po odklejeniu 3plastra po takim czasie dostawalam okres. Chciałam rozpoczac naklejanie plastrów jak najszybciej wiec w 3dniu plamienia przykleilam plaster by zaczac nowy cykl niestety po nie dlugim czasie zaczelam odczuwac nudnosci ból głowy i było mi słabo wiec odkleilam plaster na dobre. Moje pytanie jest takie czy moge byc w ciazy jezeli przez te wszystkie dni kiedy mialam jeszcze 1 a powinnam miec 2 plaster uprawialam seks bez zadengo innego zabezpieczenia????

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...