Skocz do zawartości
Forum

Kompleks niskiego wzrostu


Gość Makye

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie wzrost jest ogromnym problemem. Jestem facetem , który ma 160 cm wzrostu, więc śmieszy mnie gdy ktos pisze że ma 170 i jest niski. ja za te 10 cm dałbym się pokroić. Wkurza mnie to że kobiety oceniają faceta za fizyczność na którą nie ma się wpływu. Bo z otyłości można jakoś wyjść a z tego nie bardzo. Właśnie jedna z kobiet na portalu randkowym napisała mi że jestem dla niej za niski chociaż kurdę ona ma 159. I to nie pierwszy raz mi się zdarza. Na imprezie jestem bez szans. chcesz zatańczyć z jakąś dziewczyną a ona patrzy na człowieka wzrokiem mówiącym SPADAJ. Mam fajną pracę. Mieszkam w mieście, mam dwa samochody bo mnie na to stać, ale to wszystko jest bez znaczenia gdy nie ma nikogo obok mnie..

Odnośnik do komentarza

Hej! Za kilka miesiecy mam 16 lat, mam *155cm moja siostra ma prawie 12 i 151, wiadomo bedzie wyższa, powiem szczerze że nie doszukuje sie wad w mojej figurze bo naprawdę nie jest zła i wiele mężczyzn sie ze mna oglada i intersuje zarówno ze wzgledu mojego charakteru jak i wygladu. Jednakże troszke malo swobodnie czuje sie w towarzystwie samych wysokich osob gdzie nawet moj chlopak ma 175/6 a przyjaciolka podobnie, ale chyba najgorzej czuje sie przy 11 12 13 14 latkach które juz sa wyzsze ode mnie. Mimo mojego wieku czuje sie jak dziecko. Jestem i wypowiadam sie na tym forum by wysluchac rowniez opinii innych osob,ktore moze sa w podobnej sytuacji. Pozdrawiam :)).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...