Skocz do zawartości
Forum

Twarde piersi, mdłości i wymioty a ciąża


Gość rolex89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Nazywam sie Monika mam mały kłopot od pewnego czasu jestem strasznie ospała od 2 tyg moje piersi sa twarde i bolace , miesiaczke mam srednio co 30 - 31 dni , raz wymiotowała a pare razy strasznie mnie mdliło od kilku dni mam kłucia pod brzuchem nie bola mocno, mam dreszcze wydaje mi sie ze mam temperature od kilku dni wczesnie takich objawow nie mialam. Chcialam zaznaczyc ze mam stałego partnera i nigdy sie nie zabezpieczalismy. Kochalismy sie w czasie 1 dnia mojej miesiaczki, wlasnie od tego momentu tj. 10.07.2012 tak dziwnie sie czuje . Przebywam za granica kraju i bede dopiero pod koniec wrzesnia w Polsce dlatego prosze o rade co moze mi dolegac czy moze jestem w ciazy z gory dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

jak się nie zabezpieczacie, to wszystko jest możliwe i my wam nie doradzimy czy jesteś w ciąży czy nie. Może to być ciąża, ale jeśli np jesteście gdzieś w Egipcie, to mogą to być typowe objawy dla właśnie takiego wyjazdu i przez picie tamtejszej wody (często pojawia się biegunka). Najlepiej wybrać się do lekarza i wtedy on ci powie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...