Skocz do zawartości
Forum

Ból sutków a ciąża


Gość so...re

Rekomendowane odpowiedzi

Gość so...re

Witam,
mam 20 lat i jestem kobietą.
27 i 29 czerwca pieściłam się z moim chłopakiem, 29 pod prysznicem. On doszedł pierwszy i jego nasienie trafilo na moje piersi, jego ręce. Włączylismy mocniejszy strumień wody, ja się umyłam, on również a potem zaczął pieśćić mnie między innymi wkładając palce w moją pochwę.

Dziś 6.07 zaczęłam odczuwać ból sutków. Bolą kiedy je ściskam lub mocniej dotykam.
Przeczytalam online ze wlasnie ból piersi jest pierwszą oznaką ciąży, tylko myślałam że jestem wystarczająco ostrożna, teraz bardzo się boję,

Moja ostatnia miesiączka pojawiła się 15 czerwca i trwała 5-6 dni.

Dodam jeszcze że dzisiaj zrobiłam test ciążowy (domyślam się że za wcześnie ale chciałam spróbować się uspokoić) i wyszedł negatywny.

Proszę mi powiedzieć czy ból sutków jest z dużym prawdopodobieństwem objawem ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam. Od ok 2 tygodni moje sutki są bardzo wrażliwe na dotyk i z rana po jedzeniu mam mdłości (mdłości mogą być skutkiem stresu). Dodam że uprawiam seks przerywany z moim chłopakiem. Do miesiączki jest jeszcze 9 dni a cykl mam 26 dniowy. Czy to może być ciąża, czy raczej ból sutków jest spowodowany czymś innym? (czym?) Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza

~a...m
Witam. Od ok 2 tygodni moje sutki są bardzo wrażliwe na dotyk i z rana po jedzeniu mam mdłości (mdłości mogą być skutkiem stresu). Dodam że uprawiam seks przerywany z moim chłopakiem. Do miesiączki jest jeszcze 9 dni a cykl mam 26 dniowy. Czy to może być ciąża, czy raczej ból sutków jest spowodowany czymś innym? (czym?)

Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...