Skocz do zawartości
Forum

Uczucie wilgoci i przezroczysty śluz a ciąża


Gość deer

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 31 dniowe cykle. Kochałam się z partnerem bez zabezpieczenia w 10 dniu cyklu, owulacje miałam w 16 dniu. Dziś jest 23 dzień cyklu i pojawił się śluz przezroczysty, cały czas jest mokro...co to znaczy? jestem pewna, że owulacja była w 16 dniu cyklu...Czy może to być jakaś oznaka wczesnej ciąży?

Odnośnik do komentarza

w 16 dniu cyklu miałaś dni płodne przedowulacyjne czy konkretnie owulację?
Moim zdaniem szansa na ciążę jest minimalna, chyba że źle wyliczyłaś dni płodne.
Jeśli chodzi o wilgoć w ciąży, to zdarza się wtedy, gdy podczas ciąży pojawia się nadżerka (to jest bardzo częste u ciężarnych). Jednak jest u ciebie za wcześnie na ciążowe objawy i nie panikuj. Chyba, że nie dostaniesz okresu.

Odnośnik do komentarza

Witam, zwracam się z prośbą o poradę. Otóż, w ostatnim roku moje cykle były dość nieregularne i wynosiły 26-37 dni. W ostatnich trzech miesiącach 30-31. Ostatnią miesiączkę miałam 16 grudnia, do "niebezpiecznego" stosunku doszło w 25 i 30 dniu cyklu. Test ciążowy wykonałam w 35 dniu cyklu i był negatywny. Okresu nie mam. Nie bolą mnie piersi, a zawsze bolały przed okresem. Od kilku dni pobolewa mnie brzuch, takie kłucia i dyskomfort. Odczuwam również wilgoć w miejscach intymnych, bezwonne białe

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...