Skocz do zawartości
Forum

Brak miesiączki, wzmożony apetyt a ciąża


Gość aniolek1988

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aniolek1988

Witam, wszytsko zaczęło się ok miesiąca temu gdy spóźniła mi się miesiączka... na tydzień po spodziewanej @ dostałam dziwnego plamienia (jakby upławy w brązowym kolorze) trwały przez pare dni w tym czasie pojawiło się puchnięcie warg sromowych (strasznie bolało i piekło) zrobiłam test HCG wynik wykazał brak ciązy.. potem była wizyta u ginekologa który wykluczył ciąże jednak teraz spodziewam się kolejnej miesiączki która nie przychodzi.. i do tego mam powiekszony brzuszek i wzmorzony apetet.. i stąd moje pytanie czy mogło być za wcześnie i test hcg nie wykazał ciązy?? ale skoro @sie spozniała to i test powinien ukazać prawidłowy wynik prawda?? dziekuję za odpowiedź
dodam jeszcze że takie objawy jak zawroty głowy miewam bardzo często.. nie dawno wystąpiła u mnie silna biegunka i ból podbrzusza po każdym posiłku nawet po nie posłodzonej herbacie występowała biegunka wraz z bólem który był okropny...

Odnośnik do komentarza

biegunka nie jest oznaką ciąży, a choroby. W ciąży raczej ma się problem z zaparciami. Zastanów się czy nie masz grypy żołądkowej i dlatego źle się czujesz. A brzuch przez tak krótki czas by ci się nie powiększyl. Moim zdaniem wmawiasz sobie ciążę. Test zrobilaś w okolicach miesiączki więc tak, jak i test z apteki, wtedy powinien dać prawidłowy wynik.

Odnośnik do komentarza
Gość aniolek1988

dziekuje bardzo za odpowiedz.. byc moze wmawiam ja sobie gdy tylko pojawiaja sie jakies ,,dziwne" niespotykane dotąd zmiany w organiźmie... a obawiam sie ciazy poniewaz za 6miesiecy wychodze za maz i wszystko by sie pomieszało... oczywiscie teraz zupelnie inaczej postepuje i czekam na prawdziwa miesiaczke.. rowniez myslalm o grypie zoladkowej ale to trwalo ponad tydzien a ta grypa podobno trzyma 3dni srednio.. bylam u lekarza prowadzacego i tez mnie nastraszyl ze moze w ciazy jestem i stad to dziwne samopoczucie.. dlatego tak mnie wszyscy dookola stresuja....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...