Skocz do zawartości
Forum

Ból podbrzusza a ciąża


Gość xlan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Moja dziewczyna narzeka na bol ponizej brzucha (jajniki?) przez jeden dzien bolalo ja tam.
Ostatni dzien okresu maila 29 lipca natomast bol wystapil 2sierpnia. Podczas ostatniego dnia okresu kochalismy sie. Mowila tez ze teraz duzo pracowala i jezdzila sporo na rowerze. Mam pytanie czy moze byc w ciazy, oraz co moze byc przyczyna tego bolu? Dodam okres ma mniejwiecej co 27 dni.

Odnośnik do komentarza
Gość ewelinella20

hej, sadze ze nie jest w ciazy, poniewaz ja sama kochalam sie przez ok 2 lat caly czas podczas okresu i nie zaszlam w ciaze... az do wpadki(ale to byly plodne dni) Czasami tak jest ze kobiete bola jajniki, jezeli chcesz mozesz zrobic test ciazawy i upewnic sie, wtedy bedziesz bardziej spokojny! pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza

Mnie jajniki kiedyś bolały w różne dni cyklu jak miałam problemy z niedomogą lutealną. U mnie to było następstwo właśnie wzmożonego wysiłku, szybkiego schudnięcia i niedoboru magnezu. A z tym ostatnim dniem okresu to uważajcie. Niektórym się wydaje że do puki krew leci to nie może się zagnieździć nic w macicy ale pamiętajmy że między owulacją a zagnieżdżeniem może minąć nawet 10 dni dodając do tego czas kiedy plemniki moga przetrwać nawet 5 dni. Poza tym ja sama mam miesiączki regularne co 27 28 dni a raz mi się zdarzył cykl który trwał 24 dni i owulacja była wtedy 8 dnia. Radze nie wyliczać jak nie chcecie zajśc w ciążę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...