Skocz do zawartości
Forum

Zmiana charakteru okresu po tabletkach antykoncepcyjnych


Gość na...93

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,
Wczoraj dostałam miesiaczkę tydzień wcześniej niż powinnam( zdarzało mi sie to już miesiąc temu) Wczoraj wzięłam pierwsza tabletkę Atywii, to jest moje pierwsze opakowanie tabletek antykoncepcyjnych, a dziś moje krwawienie ustało i pojawiło sie brązowe plamienie. Czy to normalne, ze nie po pierwszej tabletce mój okres ustał? Nie wiem czy czekać do dnia w którym powinnam dostac miesiączke, a jesli jej nie dostanę? czy brać tabletki cały czas nie robiąc przerw?
nigdy nie stosowałam antykoncepcji hormonalnej i czy pierwsze opakowanie musze zaczać w pierwszy dzien cyklu?

Odnośnik do komentarza

Biorę tabletki antykoncepcyjne Daylette ( 24+4) od miesiąca. Współżyłam z chłopakiem, lecz on pomimo tego nie dochodził we mnie. Zawsze dostawałam okres w 4 dniu tabletek bez-hormonalnych. Dostałam go również wczoraj , lecz jest on inny; brązowy gesty , z grudkami i krwią. Jest strasznie gesty i rozciągliwy, tworzą się z niego jakby nitki? co to może oznaczać?

Odnośnik do komentarza

W ciąży nie jesteś, a jak sama piszesz bierzesz te tabelki od miesiąca, więc takie krwawienie może być reakcją Twojego organizmu na te tabletki, bo czytając to co napisałaś to domyślam się, iż wcześniej przyjmowałaś inne tabletki. Zapewne następne krwawienia powinny się unormować :)

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...