Skocz do zawartości
Forum

Opóźnienie krwawienia z odstawienia


Gość na...20

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie biore tabletki naraya i ostatnim razem przy trafilo mi sie cos dziwnego typu skonczyly mi sie tabletki i spoznil mi sie okres 4 dni po czeterch niach dostalam plamienia i dzis wziolam tabletke czemu tak sie dzieje i dlaczego

Odnośnik do komentarza

Witam.
Od pół roku biorę tabletki antykoncepcyjne. Krwawienie zawsze dostaje regularnie 4 dnia po odstawieniu tabletek. Na stępne krwawienie przypada mi akurat na 7 czerwca (sobota) w dniu mojego ślubu. Czy mogę zacząc nowy blister tabletek z dwudniowym opóźnieniem a tym samym czy następne krwawienie przesunę o dwa dni?

Odnośnik do komentarza

piegusek25
Witam.
Od pół roku biorę tabletki antykoncepcyjne. Krwawienie zawsze dostaje regularnie 4 dnia po odstawieniu tabletek. Na stępne krwawienie przypada mi akurat na 7 czerwca (sobota) w dniu mojego ślubu. Czy mogę zacząc nowy blister tabletek z dwudniowym opóźnieniem a tym samym czy następne krwawienie przesunę o dwa dni?

Zaraz po skonczeniu aktualnego blistra wez drugi,nie rob zadnej przerwy.Dzieki temu przesuniesz krwawienie.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Witam. Biore pierwszy raz tabletki antykoncepcyjne prawidlowo ze wskazaniami mojego lekarza. 1 dzien miesiaca przez 3 tygodnie i pozniej tydzien przerwy. Lecz w pierwszym miesiacu brania tabletek nie wystapilo u mnie krwawienie, wystapilo dopiero w tygodniowej przerwie.Czyli opoznilo sie o tydzien. Czy opoznienie moze wynikac z tego ze przyjmuje je pierwszy raz czy to skutek uboczny i powinnam przestac je brac? Prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Gość proszeoodpp

Witam serdecznie.
Od pewnego czasu biorę tabletki antykoncepcyjne. Zażywam je regularnie, o stałej porze. Zawsze, gdy następował tydzień przerwy (sobota była pierwszym dniem wolnym od tabletki), w poniedziałek dostawałam krwawienia z odstawienia. Dziś więc powinnam znów je dostać, a tak się nie stało. Muszę dodać, że w piątek zażyłam ostatnią tabletkę z blistra przed tygodniową przerwą, jednakże udałam się do toalety, co mnie zaniepokoiło i wzięłam dodatkowo tabletkę z awaryjnego opakowania. I stąd moje pytanie: czy może dwie tabletki wzięte ostatniego dnia przed przerwą mogą mieć wpływ na to, że dziś tego krwawienia nie mam? Proszę o odpowiedź, bo naprawdę się martwię...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...