Skocz do zawartości
Forum

Brązowe plamienie


Gość be...70

Rekomendowane odpowiedzi

Gość katherinka

Witam. Ostatnie 3 okresy regularne, 29 dni cykl. Obecnie okres spóźnia mi się 5 dzień, ostatnie ponad 2 tygodnie temu ( tak jakby w srodku 29 dniowego cyklu) wysyąpiło brązowe plamienie. Dwa dni temu oraz dzisiaj zrobiłam test ciążowu oba wyszły negatywne. Od 2 dni czuję nieprzyjemny zapach i żółtawe upławy. Dodam, ze niecały rok temu wysytępowały plamienia, raz uttzymywaly sie nawet 2 tyg byłam u lekarza bo moj okres rzadko bywał regularny. Zażywalam duphaston. Czy mialyscie taka sytuacje ?

Odnośnik do komentarza

Owszem, mnie niestety takie plamienia zdarzają się co każdy cykl. Ok. 3 tyg. po miesiączce dostaje takich plamien, aone wloka sie w nieskonczonosc. Plus nieregularne okresy. Obecnie jestem w trakcie leczenia. Gdy również brałam lek duphaston przepisany od ginekologa to plamien nie bylo, a nawet okresy byly w miare regularne, ale gdy tylko odstawiam to problem wraca. :( W Poniedziałek idę do ginekologa i zobaczymy co na to powie. Moze tez warto byloby gdybys sie ponownie wybrala skoro problem wraca. Bo rozumiem ze wtedy po tym jak ci lekarz przepisal te tabletki to sie wszystko unormowalo?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...