Skocz do zawartości
Forum

Nabrzmiałe piersi, negatywny test ciążowy i zmiany nastroju a ciąża


Gość sy...15

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

zazwyczas mam @co 27-28 dni tym razem spoznia mi sie @ juz tydzien... kochalam sie ze swoim partnerem z zakonczeniem wsumie 3 /4 tyg przed @ i 4 dni @. robilam test ciazowy w dzien spoznionej sie miesiaczki i bym negatywny. mam parcia jak na okres i juz az tak mialam jakl bym miala zaraz go dostac , moje piersi sa bardzo nabrzmiale i czuje ze je mam od czasu do czasu bola a czasami tak ze wytrzymac nie moge. wczoraj moje sutki mnie tak bolly jak ktos mial by je wyrwac i tak mi sie zdaje ze mialam lekkie mrowienie lecz nie widze zadnych zmian tak mi sie zdaje sa one wieksze owszem ale chyba to normalne jak sa nabrzmiale piersi. raz mam apetyt raz go nie mam. owszem czuje sie spiaca ale nie tak bardzo jak mi to inne osoby opowiadaly. wogole nie mam zadnego sluzu ale przy stosunku jestem bardziej mokra niz zawsze plus mam zmiany nastroju. ostatnio zjadlam rybe ktora bardzo lubialam ale po ostatnim razie nie dobrze mi bylo i odtracilo mnie od niej czasami w ciagu dnia jest mi lekko nie dobrze. prosze o rade pomoc czy to moga byc objawy ciazy aha i kiedy widac zmiane w brodawkach po jakim czasie? z gory bardzo dziekuje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...