Skocz do zawartości
Forum

Częste budzenie się dziecka w nocy


Gość ag...86

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM!!!!
MOJ 6 MIESIECZNY SYNEK NIE PRZESPAŁ JESZCZE ANI JEDNEJ NOCY SPOKOJNIE I BEZ POBUDEK.... KARMIE GO BYTELKA I MLEKIEM APTAMIL (MIESZKAMY W ANGLI),MAM JESZCZE DRUGIEGO SYNKA 3 LETNIEGO KTORY PRZEZ POBUDKI BRATA TEZ SIE BUDZI NOCAMI I MA NIESPOKOJNY SEN,NIE WIEM JUZ CO MAM ZROBIC ABY MLODSZY SYNEK SPAL CHOCIAZ 4-6 GODZ CIAGIEM!!! NIESTEY CIAGNIE ROWNIEŻ SMOKA KTOREGO ROWNIEŻ CHIAŁABYM WYELIMINOWAC,BARDZO PROSZĘ O RADE: JAK MAM ODZWYCZAIC SYNKA OD SMOCZKA ORAZ CZY JEST SPOSOB BY MALY PRZESYPIAL PARE GODZIN W NOCY??? DODAM ZE KARMIENIE NOCNE WYGLADA TAK :22:30 POTEM 2:00 I 6:00 Z TYM ZE POBUDKI SA ZNACZNIE CZĘSZCZSZE NIZ KARMIENIA. BARDZO BARDZO PROSZĘ O RADY.
DZIĘKUJE

Odnośnik do komentarza
Gość Mała__MI

Po pierwsze radziłabym się zastanowić czy coś się nie zmieniło, np ustawienie łóżka, zapach, moze cos mu przeszkadza dlatego się budzi, może jest mu za ciepło albo zbyt zimno, może razi go lampka. Może też być tak, że ma jkaieś problemy z brzuchem, moze ma skazę bniałkową albo nie toleruje Twojego mleka. Spróbuj całkowicie sie przerzucić na modyfikowane. I wtedy go poobserwuj jak isę zahcowuje. Warto tez by było wybrać się do lekarza, może potrzebne beda jakieś kropelki albo inne lekarstwa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...