Skocz do zawartości
Forum

Negatywny wynik testu ciążowego i ciemne plamienia a ciąża


Gość go...83

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Komercha

a w dobrym terminie zrobiłaś test? Bo to co piszesz może śiwadczyć o ciąży. Jesli test był wykonany prawidłowo to możesz miec jakąś nadżerkę albo czasami zdarza się że przed okresem pojawia sie takie plamienie jeśli masz nadżerkę właśnie. Więc może niedługo dostaniesz okres.

Odnośnik do komentarza

Witam,mam problem . Zawsze okres mialam bardzo nieregularny,czesto zdazał sie 2 razy w miesiacu trwał długo i byl bardzo meczacy .. Teraz od ponad 40 dni calkowicie mi zanikł i pojawiło sie białe lub brazowe plamienie na przemian .. W okolo 37 dniu kiedy nie mialam okresu poszlam do ginekologa i pani mi powiedziala ze jest zarodek i jest prawdopodobienstwo ciazy,mam poczekac 3 tygodnie i przyjsc ponownie. Zaraz po powrocie zrobilam test i wyszedl negatywnie,po 5 dniach powtorzylam test i tez wyszedl negatywnie i nie wiem co sie dzieje . Nic mnie nie boli,nie mam apetytu Czy jestem w ciazy czy jestem na cos chora,pomozcie ..

Odnośnik do komentarza

Jeżeli lekarz powiedział Ci że trzeba poczekać to musisz czekać. Mojej koleżance dopiero po 4 tyg od daty gdy miała dostać okres test wyszedł pozytywnie, gdzie już lekarz wcześniej potwierdził ciążę. Ale czytałam, kiedyś na forum, że jakiejś kobiecie lekarz powiedział, że jest w ciąży a potem powiedział, że to nie ciąża tylko pęcherzyk powietrza czy coś.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Ja to już dawno czytałam. Kobiecie spóźniał się okres poszła do ginekologa no ten, że ciąża. I nie pamiętam potem czy ona dostała plamienia i poszła do innego lekarza czy ten sam powiedział jej że to pęcherzyk powietrza był. Poszukaj na forum, bo to gdzieś tutaj było :)

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...