Skocz do zawartości
Forum

Brak miesiączki przy negatywnym wyniku testu ciążowego a ciąża


Gość werka9318

Rekomendowane odpowiedzi

Gość werka9318

Witam:-) Mam problem i nie wiem co myśleć. Ostatnia miesiączke miałam 14.05 w 6 dniu cyklu kochałam się z narzeczonym stosunek był pełny. 20-24 dzień cyklu miałam brązowo-różowe plamienie i kłócie jajnika 2 razy które trwało kilka sekund. W tym cyklu wogóle nie mam PMSu i to jest dla mnie dziwne bo miałam zawsze straszne. Od terminu miesiączki mam biało-przezroczysty śluz bolą mnie piersi. Od niedzieli mam straszne mdłości i wieczorna zgagę. Robiłam ten test ale wyszedł negatywnie. Proszę o poradę. Z góry dziękuje:-)

Odnośnik do komentarza

Witam . Miałam podobny przypadek spóźniał mi sie okres 4 dni ale niestety dostałam. Okres którego dostałam w maju br. trwał tylko 2 dni nie wiem czemu zawsze miałam 5-6 dni teraz w tym miesiacu spóźnił mi się 4 dni i teraz jest 3 dzień ale już praktycznie mozna powiedzieć że go nie ma bo nic nie leci :) też nie wiem czemu robiłam 2 testy ciążowe ale wyszły negatywnie. Wiec może jeszcze troche poczekaj na okres a jak się nie pojawi zgłośc się do lekarza :) powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Gość werka9318

Tak wiem ze stres też wpływa na opóźnienie okresu ale Jakoś nie miałam go więcej niż zwykle:-) cykle mam raczej regularne 30 dni nieraz mi się spóźnił ale to maksymalnie 3 dni a to już jest 9 dni więc coś jest nie tak... Z lekarzem jest problem bo u mnie trzeba na wizytę czekać 2-3 miesiące. A na prywatną wizytę na razie nie mam kasy. Poczekam jeszcze i zobaczę może okres akurat się pojawi:-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...