Skocz do zawartości
Forum

Czerwona plama na policzku


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ;)
mam pewien problem. Od marca mam czerwoną plamę na policzku tuż przy koniku ust. Na początku przypominała ona liszaj z dnia na dzień robiło się to bardziej wypukłe i czerwone, później zaczęło sie robić suche i łuszczyło się. Byłam z tym u wielu dermatologów którzy przepisywali mi wiele maści (np. Oxycort, Momederm, Lokoid) Brałam nawet antybiotyk Unidox, który również nic nie pomógł. Obecnie nie jest już to tak bardzo wypukłe, i zdaje mnie się że to się powiększa. 2 tygodnie temu wyskoczyło mi podobne zaczerwienienie nieco wyżej pod okiem, które tez jest bardzo suche. Dwa dni temu robiłam badania z których wynikło, że mam bardzo podwyższone IgE całkowite 338,60 ( norma 100).Wiem, że jestem alergikiem, jestem uczulona na pyłki traw, kurz itp. Na nogach też mam małe, suche plamki. Na początku zaczyna robić się biała plama później zaczerwienia się za zewnątrz i staje się sucha.

Bardzo proszę o pomoc bo naprawdę już nie wiem co tym zrobić ;)

Odnośnik do komentarza

wITAJ PISZESZ ŻE CHODZISZ DO WIELU DERMATOLOGÓW WIĘC ZASTANAWIAM SIĘ ŻE MOŻE TU LEŻY BŁĄD - doradzała by, poszukać jednego najlepiej w jakieś poradni dermatologicznej i się jego trzymać wyobraź sobie że lekarz zapisuje ci lek a ty nie wracasz i co lepsze tobie sie nie poprawia on musi ci porobić badania a napewno nie przepisuje leku od tak :) Moja rada Zmiana lekarza !!! Oraz przy nowym lekarzu trzymaj się jak najdłużej koleżanki które opisują niżej choroby takie jak łuszczyca są bardzo proste do zdiagnozowania więc obstawiam że to nie to ale my możemy tylko przypuszczać

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...