Skocz do zawartości
Forum

Podejrzenie poronienia u nastolatki


Gość pa...60

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pa...60

witam mam 16 lat i chyba poroniłam ale nie jestem pewna gdyż to co ze mnie wyleciało do toalety spusciłam razem z wodą to bylo w trakcie miesiacczki i teraz mam miesiaczke trwającą juz 7 dni czy gdy pojde do lekarza z mama i bede sama w gabinecie i lekarz powie mi ze poroniłam mógłby nie mowić mojej mamie czy musi bo jezeli tak to nie pojde do lekarza prosze o szczerą odpowiedz boje sie rodziców gdyż mam z nimi problemy i nie chce aby wiedzieli ze poroniłam . Czytałam także ze poronieniu trzeba przeprowadzic łyzeczkowanie kiedy samemu poznać ze sie poroniło i czy organizm sam sie oczyscił czy potrzebuje pomocy. Dodam jeszcze że czuje sie dobrze i to co wylecialo ze mnie bylo długosci 5 cm a potem następnego dnia okolo 11 cm

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety na podstawie zamieszczonego opisu nie jestem w stanie ocenić czy było to poronienie. Tym bardziej, że nawet nie napisałaś czy współżyłaś, kiedy miałaś ostatnią miesiączkę, itd. Pamiętaj jednak, że opisane fragmenty równie dobrze mogły być częścią klasycznej złuszczonej błony śluzowej. A propos wizyty u ginekologa to według prawa u dziewcząt, które ukończyły 16 rok życia, a nie są jeszcze pełnoletnie, przeprowadzenie badania, diagnostyki i leczenia wymaga zgody zarówno pacjentki, jak i jej rodzica. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości powinnaś skonsultować się z ginekologiem. Pamiętaj też, że masz prawo do badania bez obecności rodzica.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...