Skocz do zawartości
Forum

Rozregulowanie cyklu po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych a ciąża


Gość polka87

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,
W marcu dostalam normalna miesiaczke po 28dniach od krwawienia z odstawienia, w kwietniu przypadala ona na koniec miesiac, nie pojawila sie jednak. poszlam do lekarza ktory dal mi luteine, @ pojawil sie jakos 5dnia od stosowania leku. W pierwszym dniu krwawienia nakleilam plaster anty, jednak po 1,5tyg stosowania tej metody bylam zmuszona go oderwac, zle sie czulam. Dokladnie 15maja pojawilo sie krwawienie z odstawienia. Teraz powinnam teoretycznie dostac miesiaczke 12 czerwca, jednak nadal jej nie ma. Kazdy moj stosunek byl zabezpieczony prezerwatywa, ktora nie ulegla zadnemu uszkodzeniu. Proszę o porade czy to hormony z plastrow tak rozregulowaly moj cykl? czy powinnam sie naprawde zastanawiac na ewentualna ciaza? chociaz nie stworzylismy sytuacji ktora moglaby zagrazac jej powstaniu...

Odnośnik do komentarza

prezerwatywy są zawodne (nawet jeśli nie pękła, to mogła się zsunąć lub przy wyjmowaniu członka mogło coś skapnąć w okolice wejścia do pochwy) więc powinnaś sprawdzić czy nie jesteś w ciąży na wszelki wypadek. Jednak rozregulowany okres nie ty jedna masz :) ja już od jakichś 2ch lat (może trochę krócej) borykam się z tym problemem... dostaję albo sporo za późno albo zbyt wcześnie, okres mam jakiś słaby i bolesny, choć już rodziłam. Byłam z tym dawno temu u ginekologa i on nie wie dlaczego tak mam. Tableki anty musiałam odstawić, bo przez nie nabawiłam się kłopotów z pajączkami więc teraz już możesz tylko się domyślać jakie mam rozregulowane miesiączki :) A możesz też mieć problemy z płodnością. Moja kumpela tak miała, zawsze normalny okres,a potem zniknął i musiała się leczyć i wywoływać, ale niewiele wiem na ten temat co później było, bo jej nie pytałam. Teraz (z tego co wiem) jest już dobrze :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...