Skocz do zawartości
Forum

Podejrzenie ciąży pozamacicznej przy bólach podbrzusza


Gość ag...90

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ag...90

Dzien dobry obecnie przebywam zagranica spoznia mi sie okres juz 2 tygodnie robilam tes ciazowy wyszedl pozytywnie. Lecz od 3tygodni mam bole w podbrzuszu i okolicy pepka czasem podczas bolow na brzuchu po prawej stronie wyczuc ciaze ..Przed zajciem w ciaze mialam dolegliwosci po 1 ciazy choc od ciazy minely juz 3 lata dolegliwosci pozostaly czeste spoznienie miesiaczki trwajace 2 lub 3 dni malo obfite powiekszony lewy jajnik ..... Obecnie czekam na wizyte ale jest dopiero za 4 tygodnie :/ jestem w 6 tyg ciazy nie mam zadnych objawow nudnosci , czy ciaglego odawania moczu tylko ciagke bole w podbrzuszu i okolicy pepka ....Pytanie moje czy to moze byc ciaza pozamaciczna lub martwa ciaza poniewaz w 1 ciazy nie mialam zadnych dolegliwosci zwiazanch z bolami podbrzusza ...
prosze o odpowiedz :/ nie wiem juz co robic

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane przez Panią bóle brzucha rzeczywiście są bardzo niepokojące i powinny być skonsultowane ze specjalistą ginekologiem. Niestety istnieje taka szansa, że jest to ciąża pozamaciczna, martwa lub zagrożona poronieniem. Proszę jednak pamiętać, że istnieją również inne przyczyny bólu brzucha w ciąży, czyli grypa żołądkowa, zatrucie pokarmowe, atak wyrostka, kamienie nerkowe, zapalenie wątroby, choroby woreczka żółciowego, zapalenie trzustki, czy niedrożność jelit.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...