Skocz do zawartości
Forum

Lekki ból pęcherza


Gość Magda1905

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Magda1905

Od kilku dni mam lekkie bóle pęcherza, żadnych objawów ze strony cewki moczowej, nic mnie nie boli przy sikaniu, tylko te bóle pęcherza są i to nie ciągle, ale co jakiś czas - takie jakby ukłucia. Co to może oznaczać, czy to może być zapalenie pęcherza? Co mogę zastosować, żeby to jakoś zahamować?

Odnośnik do komentarza

ja też kiedyś tak miałam i bardzo się z tym cholerestwem męczyłam. idź od razu do lekarza, i im wcześniej pójdziesz tym lepiej będzie! ja do ostatniegi ciągnęlam, myślałam że samo przejdzie, a potem wylożym dużo kasy na leczenie

Odnośnik do komentarza

moja siostra też kiedyś miała taki problem, było to już dawno i nie pamiętam jakie leki stosowała na to, żeby przeszło, ale radzę tobie zwrócić się do lekarza i zrobić badania, żeby wiedzieć co spowodowało te ukłucia.

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem powinnaś zrobić badanie moczu i iść z nim do lekarza. większość leków na pęcherz jest na receptę. bez recepty możesz sobie kupić np. prouro z żurawiną i powinno pomóc, ale jeśli to poważna infekcja, to lepiej żeby lekarz zobaczył wyniki badań.

Odnośnik do komentarza

Witam,

Warto zrobić badanie ogolne moczu, choć nie zawsze wykazuje ono infekcje. Proponuję zwiększyć ilość wypijanych płynów - do 2 l na dobę, zastosować ziołowe leki dostępne w aptece bez recepty - np. Urosept, można także stosować rozkurczowo NoSpę.

W razie utrzymywania dolegliwości warto skorzystać w konsultacji lekarza internisty.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...