Skocz do zawartości
Forum

Co myślicie o metroseksualistach?


Gość bella_ragazza

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bella_ragazza

Moze tytulem wstepu powiem, ze metroseksualista to taki facet który przesadnie dba o swoj wyglad (nie jest gejem!!), ale chodzi do solarium np., goli włosy, robi maniciur itd. Co myślicie o takih super zadbanych gościach?? moim zdaniem nie są męscy a się upodabniają do nas. Facet powinien byc facetem a nie lala

Odnośnik do komentarza

a mi się podobają zadbani mężczyźni. Nie lubię buszu na klacie i szopy na głowie. Fajne jak facet ma zadbane dłonie. Fajnie też jak dobrze wygląda, a nie chodzi w luźnym dresie i myśli, że jest super ziomem.
Oczywiście nie przeszkadza mi, a nawet mi się podoba gdy facet się czasem ubrudzi. Jasne, że niechluja, który tylko ogląda sobie mecze i pije ciągle piwsko bym nie chciała
Ogólnie nie owłosiona klata świadczy o męskości. Męskim się rodzi i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Gość Komercha

mnie to nie przeszkadza ale nie podobają mi isę tacy wymuskani faceci. Ale nic mi do tego jeśli im dobrze z tym i są dziewczyny którym to się podoba to niech o siebie dbają. Nawet moga sie wymieniać kosmetykami:D

Odnośnik do komentarza
Gość bella_ragazza

czyli widzę że jednak zalezy to od gustu kto jakich woli..Moze wlasnie dzisiaj stereotyp faceta takiego "pierwotnego" zanika? moze teraz wolimy takich zblizonych do siebie? aha, a kobiety przy tym ubieraja sie w dżinsy, noszą irokeza, palą papierosy i przeklinają jak szewcy...

Odnośnik do komentarza

No moze nie uogólniakmy az tak, bo ja owszem lubie jak facet jest zadbany ale nie chodzi mi o to ze musi chodzic raz na tydzien do kosmetyczki, robic manikiur i ubierac sie jak niewiadomo kto, po prostu lubie jak facet jest ogolony, czyst, jak ma fajne perfumy, lubie facetow w garniturach oraz w dzinsach i sweterkach :)

Odnośnik do komentarza

Mi sie tacy piekni do przesady sie nie podobaja, wygladaja nie jak faceci a jak cos pomiedzy, jak dziewczyna. Widzialam ostatnio jednego takiego z dlugimi wlosami zaczesanymi na bok, w obcislych spodniach, w bransoletkach i z torebka na rece. Oblesne!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...