Skocz do zawartości
Forum

Nadejście okresu po stosunku a ciąża


Gość os...41

Rekomendowane odpowiedzi

Gość os...41

Witam
Mam pytanie: odbyłem stosunek z dziewczyna. i obawiamy sie czy zajdzie w ciąże.
Stosunek odbyliśmy dzień po skończeniu okresu a następnego dnia po stosunku okres wrócił. I w tym pytanie czy duża jest możliwość zajścia w ciąże. Prosimy o odpowiedź dziękuje.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety w ramach porady internetowej nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytanie czy Pana partnerka jest w ciąży. Nawet jeżeli współżyliście w dniach statystycznie bezpłodnych ryzyko ciąży istnieje. By się dowiedzieć czy Pana partnerka jest w ciąży proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem w celu wykonania badania lub wykonać test ciążowy. Powinien być wiarygodny mniej więcej 14 dni od zapłodnienia.

Odnośnik do komentarza

macie znikomą szansę na ciążę, bo twoja dziewczyna by musiała mieć strasznie krótkie cykle żeby zajść wtedy w ciążę :) więc nie martw się. A ten okres, który znów się pojawił, to prawdopodobnie pozostałości po miesiączce, bo stosunek często wywołuje większe krwawienie :) wiem po sobie, bo kochałam się już w okres

Odnośnik do komentarza

mysle ze twoja dziewczyna nie jest w ciazy, tak jak napisala Acha po stosunku czasami okres nawraca, to znaczy te pozostalosci po miesiaczce, jesli nie ma dodatkowo zadnych objawow typu zawrot glowy, wymiotowanie czy czeste oddawanie moczu to mysle ze mozecie wyluzowac albo mozna zrobic test ciazowy :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...