Skocz do zawartości
Forum

Subkultura i jej przejawy


Gość hipiska

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hipiska

Hejka! Jestem hipiską, nosze dredy, ubieram sie na luzie i nosze kolorowe ubranie, uwielbiam mnóstwo bransoletek na rękach. OStatnio gdy wsiadałam do autobusu jakaś babcia dziwnie się na mnie spojrzała i powiedziała: "ale ta młodziez sie eraz ubiera, koszmar!" Trochę mnie to zaczepiło, przecież jak w tej piosence "mam prawo nosić to co chcę", nie? Co WY sądzicie o subkulturach typu punk, metalowiec, rapper itd.? Jakie znacie przejawy subkultury?

Odnośnik do komentarza
Gość dzikiryż

siema! rozumiem cie hipiska jak najbardziej, te babcie nic nie rozumieją w dzisiejszej subkulturze, haha. Jestem grange, tez sie ubieram jak jak mi sie podoba, podarte dżinsy i trampki z róznymi sznurówkami to dla mnie normalka. Myślę, że każdy ma prawo do wyrażenie swojego ja poprzez właśnie swój wygląd. Zrobiłem sobie tatuaż na barku i się cieszę;-) Planuje jeszcze jakos urozmaicić swój wygląd, wieć jak bedziecie miała jakies propozycje dla mnie - piszcie

Odnośnik do komentarza

Każdy ma prawo do wyrażania siebie tak jak chce. Lubisz styl i hippisów to tak się ubieraj, lubisz metal noś się na czrno albo jak ci się podoba. Póki nie śmierdzisz i nosisz czyste ubranias droga wolna... róbb co chcesz:)

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Dobrze cię rozumiem, mam irokez, chodzę w ramonesce, glanach i jeansach,nawet w zimę i zawsze ludzie się na mnie patrzą jakbym był co najmniej opętany. Ludzie se czasami szydzą „E motocyklista” ale dam ci radę nie przejmuj się idiotami którzy po prostu nie maja stylu

Odnośnik do komentarza
Gość Psychoaktyw

To chyba nie forum modowe.
Ale jeśli przyjmujesz się opinią babiny o wyglądzie to może nie jesteś taka wolna i wyzwolona jak ci się wydaje. Może coś kryje się innego.
Uprawiasz seks w komunie z większością mężczyzn, gorący cybannt, twój dom jest wszędzie, manifestujesz ciągle przeciwko przemocy, gdzie ostatnio?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...