Skocz do zawartości
Forum

Częste rozwolnienia u dziecka


Gość roxxxa_xxx

Rekomendowane odpowiedzi

Gość roxxxa_xxx

Mam 23 lata i jestem mamą 4 letniej Oliwki. To moje pierwsze i jedyne dziecko. Mieszkam sama z dzieckiem jej tata pracuje za granicą. Mam problem i nie wiem co robić, bo od 3 miesieczy Oliwcia praktycznie raz w tygodniu przez 2 dni ma rozwolnienie. Kupka jest rzadka czasem widac w niej niestrawione resztki pokarmu. Kupka jest blada wręcz żółta dziecko jest blade w tych dniach nie chce jesc tylko pije i to tez bardziej z musu. Byłam z nią u pediatry to powiedział zeby zmienic diete. Wiec daje naprawde lekkie rzeczy nie daje ani slodyczy ani czipsow czy cos, tylko gotowane ewentualnie jakas buleczka z serkiem czy parówki. No a wszystko sie powtarza. Poszlam wiec jeszcze raz zeby przynajmniej jakies badania zrobic to lekarz z laski dal mi na morfologie ale wyniki odczytal ze wszystko w normie i tyle. Wiec nie wiemy co sie dzieje a dziecko raz na tydzien czy na 2 ma problemy z brzuszkiem. Co tu robic?

Odnośnik do komentarza
Gość roxxxa_xxx

tez myslalam nad zmiana lekarza ale nie wiem musialabym z chlopakiem porozmawiac w sumie to on nas rejestrowal nie wiem czy mozna tak zmienic lekarza na innego, mieszkamy na wsi wiec nei dosc ze daleko to jeszcze nie ma wyboru tylko co mu zalezy dac skierowanie na badanie kalu czy pasozyty bo na epwno to jakas bakteria skoro regularnie nawraca

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...