Skocz do zawartości
Forum

Spóźnienie się okresu u nastolatki po pettingu


Gość xx...xx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam na imię Magda i w lipcu skończę 16 lat. Okres w marcu dostałam dokładnie 13, w środę. Zgodnie z wyliczeniami następny powinnam dostać 11 kwietnia (okres spóźnia mi się maksymalnie kilka dni). Jednak do tej pory go nie dostałam. Przed okresem w marcu uprawiałam petting (ok. 6 marca). W pewnej chwili mój chłopak wsadził rękę do majtek, jednak za nim przystąpiliśmy do kontynuacji pettingu kazałam mu umyć ręce. Umył je dwa razy ciepłą wodą. Jednak do tej pory nie dostałam miesiączki (spóźnia się już 11 dzień, nigdy tak długo nie zwlekał). Odczuwam zmęczenie, od dwóch dni swędzi mnie pochwa, śluzu mam bardzo mało. Jednak w ostatnim tygodniu dużo przeżyłam, m.in. śmierć bliskiej osoby oraz w przyszłym tygodniu piszę egzaminy gimnazjalny - czy to stres? Wcześniej się też stresowałam, jednak aż tak długo mi się okres nie spóźniał, a powody w sumie były inne. Czy możliwa jest ciąża?
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Komercha

Jeśli sperma nie została przeniesiona do pochwy, a w Twoim przypadku tak było ( skoro umył ręce 2 razy) to nie ma szans na to byś była w ciąży. Okres zapewne spóźnia ci się dlatego, że miałaś stresujący okres w swoim życiu. Stres może opóźnić okres a nawet go zatrzymać więc spróbuj się uspokoić i poczekać na pewno przyjdzie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...