Skocz do zawartości
Forum

Plamienia po stosunku


Gość Anettt87

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anettt87

We wtorek dostalam @. Do soboty rano mialam juz koncowke okresu, tzn juz delikatne brazowe plamienia, pozniej juz bledsze.Wieczorem kochalismy sie z mezem z prezerwatywa jednak po chwili zauwazylam krew. Do dzisiaj mam jedynie deilkatne brazowe plamienia. Czy moglo to byc za szybko po miesiaczce? czy to inna przyczyna?

Odnośnik do komentarza

Witam. Mój cykl trwa przeważnie 28-30 dni, ostatnią miesiączkę miałam 3 tygodnie temu. Podczas dni płodnych współżyłam z chłopakiem. Wczoraj (29.30), w trzeci tydzień cyklu miałam brązowe plamienie. Trwało jeden dzień, przy czym nie miałam objawów miesiączki. Zrobiłam dzisiaj test ciążowy i wyszedł negatywny. Czym jest spowodowane plamienie? Czy może to być ciąża?

Odnośnik do komentarza

Witam!
W pierwszej kolejności powinna Pani wykluczyć ciążę. Należy wykonać test ciążowy po 14 dniach od ryzykownego stosunku. Innymi przyczynami dolegliwości mogą być m.in. zaburzenia hormonalne, nadżerka, czy mięśniaki. Jeśli ciąża zostanie wykluczona a dodatkowe plamienia pojawią się w następnym cyklu to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Witam,ostatnio zrobiłam sobie test na owulacje wyszły 2 kreseczki w tym dniu z mężem się kochałam a dnia 20 po stosunku miałam jasnoróżowe plamienie troszkę większe jednorazowe potem przez dwa dni jasnobrązowe plamienie.Dodam,że ostatnio byłam na usg i nie było nic niepokojącego potem drugi raz na badaniu i też nic nie było.co to może być dodam,że jestem przed okresem który 28 powinnam dostać i kłuje mnie jajnik..pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...