Skocz do zawartości
Forum

Szybki wytrysk po częstych masturbacjach


Gość aspart

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, opisze dzisiejszą sytuacje, Jestem w związku ze swoją dziewczyną już rok. współżyjemy od 3 miesięcy. Dzisiaj miałem feralny wypadek... Skończyłem w 1 sekunde, ledwo co doszło do penetracji, a już skończyłem. w ubiegłym miesiącu wszystko było ok, nie były to bardzo długie stosunki, ale częściej. W tym miesiącu dopiero pierwszy raz z tego powodu iż nie mogliśmy sie widzieć. Ostatnio się masturbowałem kilka razy dziennie jakieś -3 , pomagało mi to rozładować stres związany z egzaminami. Przeczytałem iż może to być przedwczesny wytrysk, dlatego jak uważacie wgl sie nie masturbować ;>? bo ja już nie wiem, chyba że Masturbować się a przy tym ćwiczyć tzn. Dochodzić do momentu wytrysku i przestawać, a potem znowu i tak przez jakiś okres czasu. Doradźcie mi co mam zrobic, czuje sie dzisiaj zażenowany, i jestem zły na siebie :(

Odnośnik do komentarza

Wcześniej było dobrze, bo Twój penis nie przyzwyczaił się do masturbacji. Teraz się przyzwyczaił i dlatego nie jest dobrze. Nadmierna masturbacja może prowadzić do uzaleznienia, nie tylko samego uzaleznienia od masturbacji, ale przede wszystkim uzaleznienie penisa od masturbacji, a co za tym idzie pojawiają się skutki uboczne, takie jak opadanie penisa, problemy ze wzwodem czy własnie przedwczesny wytrysk. Penis przyzwyczaja się do dotyku, uścisku ręki, do masturbacji stąd problemy podczas kontaktów z partnerką. Jak przejrzysz ten dział - seks, zobaczysz ze mnóstwo facetów ma ten sam problem i aby sobie z nim poradzić to musisz całkowicie zrezygnować z masturbacji. masturbacja 3 razy dziennie to zdecydowana przesada dlatego masz taki skutek. Zrezygnuj z masturbacji całkowicie w ciagu miesiaca wszystko powinnow rócić do normy jesli tak nie bedzie powinienes skorzystac z porady seksuologa.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...