Skocz do zawartości
Forum

Zażywanie tabletek antykoncepcyjnych z pominięciem pierwszej pigułki


Gość Justynka1990

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Justynka1990

Dzień Dobry mam pewien problem...dziś miałam wziąść tabletkę antykoncepcyjną Kontracept i przyznaję przez moja nieuwage gdzieś mi zginęła ta tabletka no ale każdemu się może zdarzyć...więc wzięłam tabletkę z następnego dnia dziś jest czwartek w wziełam za piątek i zostało mi jeszcze 9 dni... co mam dalej zrobić czy po rostu pominąć jedną z nich i nie brać w ostatni dzień i odczekać te 7 dni i znów wziąść czy wykupić opakowanie i po prostu zawsze brać jedną z każdego opakowania?i być do tyłu zawsze o jedną tabletke?? BOżeee pomóżcie....

Odnośnik do komentarza

nie wiem jak ci lekarz wypisuje recepty na te tabletki ja przyjmuje inne niż ty ale dostaje receptę na 3 blistry i jeden blister sobie zostawiłam mam taki awaryjny na tabletki dodatkowe w razie wymiotów, biegunki czy właśnie zgubienia żeby mi poźniej z tego normalnego blistra nie brakowało do 21 tabletek.
Jeśli ci zbraknie jednej to nie wiem czy antykoncepcja będzie działała podczas 7dniowej przerwy. Ja bym na twoim miejscu się postarała o receptę a i tak musisz w najbliższym czasie bo ci się kończą powoli tabletki

Odnośnik do komentarza

albo mozesz zrobic tak ze skończ normanie to opakowanie tak jak ci tam wypada, zrób normalną przerwę tak jak ona tam powinna być i po prsotu nowe opakowanie weźmiesz wcześniej o jeden dzien niż normalnie byś brała.

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...