Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po dostaniu okresu po stosunku bez zabezpieczenia


Gość szczera_91

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szczera_91

Hej planuje ze swoim narzeczonym dzidziusia. Do wspolzycia doszlo 4 razy bez zabezpieczenia. Ostatnio okres mialam 13.04 a po wspolzyciu okres opoznil sie tylko o 1 dzien i dostalam go 14.04. Jakie sa szanse na to ze jestem w ciazy ? Przed miesiaczka bolalo mnie podbrzusze mialam duzy apetyt miewalam nudnosci i krecenie sie w glowie. Kiedy dostalam okres zdarzylo mi sie wymiotowac, a dzis od rana mam biegunke. I czy jak zrobie teraz test bedzie tego jakis sens czy lepiej poczekac az okres sie skonczy. Jest prawdopodobienstwo, ze jestem w ciazy ? Zalezy mi na tym - Pomocy !

Odnośnik do komentarza
Gość szczera_91

Zgadza się nie ma pewności skoro dostałam okres. Dlatego właśnie pisze bo nie wiem co mam robić. Dzieki zrobie test i najwyzej pojde prosto do lekarza. Mam jeszcze pytanie czy jaka jest mozliwosc zajscia w ciaze po 4 stosunkach powinnam zajsc czy to roznie bywa moge zjasc w ciaze nawet po 20 razach ? Czy to jest jakos zalezne od czegos ?

Odnośnik do komentarza

czy okres był taki, jak zawsze? Bolesny? Tak samo obfity i tyle samo czasu trwał? Miał jakiś dziwy kolor np brązowy zamiast czerwonego? Jeśli wszystko było takie samo jak wcześniej, to nie jesteś prawdopodobnie w ciąży.
Kochaliście się w dni płodne? Nie chorowałaś?
Niektóre pary starają się nawet pół roku o dziecko, choć są w pełni płodni, u każdego człowieka jest inaczej

Odnośnik do komentarza
Gość szczera_91

Okres na poczatku mnialam jakby rozowy i bardzo bolalo mnie podbrzusze zwymiotowalam. Pozniej zaczelo normalnie leciec teraz mam ,3 dzien okresu ale mnie nie boli jest jego malo i wyglada jakby brazowy ale codziennie mam biegunke. Nie mam pojecia czy wtedy kochalismy sie w dni plodne czy nie. A rozumiem czyli to kazdy osobiscie inaczej zajdzie w ciaze jedna osoba po pierwszym razie a inne po kilkunastu albo kilkudziesieciu.

Odnośnik do komentarza

biegunka przy okresie się zdarza, przeważnie wtedy kobiety częściej biegają się załatwiać :) brzuch bolał cię jak przy miesiączce czy raczej to inny ból? Bo takie brązowe bezbolesne plamienia, to występują w ciąży :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...