Skocz do zawartości
Forum

6. dzień cyklu a ciąża


Gość Sandino

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sandino

Witam,
Proszę mi powiedzieć jakie jest prawdopodobieństwo zapłodnienia, gdy w 6 dniu cyklu (partnerka twierdzi, że to była jeszcze miesiączka) poszliśmy na całość, przy okazji pękło to co nie miało pęknąć. Partnerka (24 lata, ja 26, oboje mamy raczej zdrowe i wysportowane sylwetki) cykle ma raczej zbliżone do regularnych, nie mogę ją ponownie namówić na tabletkę 72h po (miesiąc temu wzięła, podobna przyczyna), głową muru nie przebiję.
Ale! od dziś w ramach kompromisu zacznie brać zwykłe tabletki antykoncepcyjne (brała rok, zrobiła sobie przerwę od nich)... Jakie jest ich działanie? Czy można powiedzieć, że nie tylko prewencyjne i też mogą w jakimś tam stopniu utrudnić życie plemnikom czekającym na dni płodne? Dni płodne ma podobno od 10 dnia, tak jej lekarz ginekolog powiedział. Jej perspektywa dziecka nie przeszkadza, mnie nieco bardziej, aczkolwiek myślę sobie, że co się ma wydarzyć, to się wydarzy. Po dwóch tygodniach zrobi test, ale do tego czasu liczę że uda mi się choć w teorii być nieco mądrzejszym.
Z góry dziękuję Państwu za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza

Jeśli pękła Wam prezerwatywa to niech nie bierze tabletek antykoncepcyjnych bo jesli doszło do zapłodnienia to tabletki nie pomogą bo one działają przed nie po, a tylko może narobić sobie probleow zdrowotnych jesli okaze sie ze zajdzie w ciaze najpierw niech wykona test ciazowy jak nie bedzie w ciazy to zacznie brac tabletki, ktore bierze sie 1 dnia okresu tak w ogole inaczej nie ma sensu ich brac dzisiaj bo i tak ani nie zadzialaja ani nie zapobiegną a tylko rozstroja organizm i hormony

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...