Skocz do zawartości
Forum

Nadwaga przy tarczycy po środkach hormonalnych


Gość iw...81

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 31 lat przez jakis czas po urodzeniu dziecka mialam super linie teraz nagle zaczelam tyc wedlug lekarza to przez tarczyce bo mam nadczynosc.Wyniki krwi wyszly dobrze przez jakis czas bralam srodki hormonalne co rok inne mozna by powiedziec.Teraz jem tylko warzywa owoce i spedzam na silowni po 2 godz ale efektow brak minelo miesiac a waga stoji w miejscu nawet wydaje mi sie ze brzuch bardziej nabral obrzeku.Odrzucilam srodki hormonalne szybko bo wedlug innych tez moglo byc przez to nie biore juz zadnych srodkow ponad 6 miesiacy.Jeszcze 5 miesiecy temt stosujac ta sama diete ale nie cwiczac szybciej gubilam wage niz teraz mimo wysilku i odrzucenia wszelkich slodyczy pieczywa ziemniakow makaronow waga stoji w miejscu kolo godz 13.00 czuje sie jak balon.Rano jest okbrzuch jest prawie idealny.Co sie dzieje moze faktycznie potrzebuje jednak srodkow jakis na odchudzanie.

Odnośnik do komentarza

ale z tego co wiem to przy nadczynności się chudnie nie tyje.... Może Twoje problemy mają źródło gdzie indziej albo się pomyliłaś i chodziło o niedoczynność albo o Hashimoto. Moim zdaniem jeśli nie będziesz brać leków to nie uregulujesz pracy tarczycy i będziesz mieć z tego powodu jeszcze większe problemy.

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

może to o Hashimoto chodziło bo ono jest tak jakby po środku z tego co wiem. Moim zdaniem powinnaś iść do dietetyka i z nim porozmawiać na temat indywidualnej diety dla ciebie.
Co do tępa chudnięcia to zawsze na początku jest ono większe a potem spada bo organizm się przyzwyczaja i już nie wkłada takie wysiłku w pracę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...