Skocz do zawartości
Forum

Niski estradiol przy staraniach o dziecko


Gość Żaneta.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Żaneta.

Witam, jestem świeżo po wizycie u endokrynologa. Zdaje się, że w końcu odnalazłam swoją przyczynę z problemami z zajściem w ciążę. Wszystkie wyniki w normie, tylko zdecydowanie za niski estradiol. I to by się zgadzało.. Z mądrego źródła dowiedziałam się, że ma on wpływ na endometrium, rozwój pęcherzyków w jajnikach, na gospodarkę lipidową (moja była w masakrycznym stanie, obecnie już wszystko ok), ochrona integralności ściany naczyń krwionośnych, poprawa ukrwienia mięśnia sercowego. (ochrona naczyn krwionośnych a u mnie one są słabe i pękają..) oraz efekt antydiuretyczny w nerkach (zatrzymanie wody i sodu w organizmie).
( puchną mi nogi. Zatrzymuje wodę w organizmie..)
Mam przepisaną kurację clostilbegyt'em i zapisana jestem na monitoring. Czy to wszystko co można zrobić? Proszę o wskazówki, bardzo pragniemy z mężem dzieciątka..

Odnośnik do komentarza

najpierw musisz porozmawiac ze swoim lekarzem jak wyrownac poziom estradiolu, później kiedy wyniki beda dobre rozpoczac starania o dziecko po roku staran 3 razy w tygodniu i braku ciazy mozna zrobic badania w sprawie nieplodnosci ale mysle ze lekarze dobrze Cie poprowadza i uda Ci sie zajsc w ciaze. Jesli beda trudnosci zawsze mozesz adoptowac dziecko :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...