Skocz do zawartości
Forum

Skrzepy krwi podczas okresu, kłujący ból w pochwie i skurcze macicy


Gość ka...ra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Postanowiłam do Państwa napisać, bo dzieje sie ze mną coś złego a najbliższy wolny termin do lekarza wyznaczono mi dopiero na 1 sierpnia !!!!!!!!!!! ach ta polska służba zdrowia ;(
Od kilkunastu miesięcy moje miesiączki wyglądają w ten sposób, że pierwsze 2 dni są bardzo obfite (pojawiają sietakże duże skrzepy krwi) a kolejne 3 bardzo skąpe. Podczas pierwszych 2 dni odczuwam ogromny ból w podbrzuszu i kręgosłupa na odcinku lędźwiowym. Z każdym miesiącem dolegliwości związane z okresem nasilają sie coraz bardziej. Kręgoslup zaczyna mnie boleć praktycznie już na tydzień przed wystąpieniem krwawienia.
Ostatnio dostałam bardzo silnych skurczy macicy, które utrzymywały sie przez 2 dni- z bólu zasłabłam i nie mogłam chodzić. Zdarzyło sie to tydzień przed okresem.
Mam stałego partnera, z którym regularnie współżyję od ponad roku. Na poczatku było wszystko dobrze ale teraz coraz częściej podczas zbliżenia odczuwam kłujący ból w głębi pochwy.
Dodam kilka informacji o moim stanie zdrowia- może mają z tym wszystkim coś wspólnego:
- mam 30 lat.
- rodziłam raz, 13 lat temu przez cięcie cesarskie.
- nie miałam poronień.
- 3 lata temu miałam duży torbiel na jajniku, który sam się wchłonął. pojawił sie po przyjmowaniu doustnych środków hormonalnych. Od tamtej pory nic nie biorę.
- w październiku zeszłego roku robiłam usg i nic nie wykazało.
- od pół roku leczę sie na depresję i przyjmuję leki antydepresyjne.

Uprzejmie proszę o informację co moze mi dolegać? Czy te wszystkie dolegliwości łączą sie w jedną całość? Ostatnim razem kiedy byłam u lekarza i naswietliłam mu swoja sytuacje powiedział ze tak mam i albo nauczę sie z tym żyć albo mogę pomóc sobie tabletkami antykoncepcyjnymi - a tego nie chcę.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane przez Panią dolegliwości mogą być albo "swoistą urodą" albo wynikiem zaburzeń. Aby odpowiedzieć na pytanie, która przyczyna jest właściwa konieczna jest konsultacja specjalisty ginekologa. Konieczne jest bowiem wykonanie klasycznego badania ginekologicznego oraz USG. Jeżeli lekarz nie znajdzie żadnej przyczyny, która może odpowiadać za takie dolegliwości to dopiero wtedy będzie można uznać, że to taka Pani cecha osobista. Może warto byłoby się także zastanowić, czy wraz z depresją nie zrobiła się Pani bardziej wrażliwa na ból.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...