Skocz do zawartości
Forum

Ból brzucha po stosunku


Gość ag...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! mam problem i jest to dla mnie troch wstydliwe. mam 18 lat i współżyję ze swoim chłopakiem, ostatnio po stounku bardzo zaczął boleć mnie brzuch, nisko po lewej stronie. Dosłownie skręcałam się z bólu, nie mogałam się ruszyć, łączące się z pulsowaniem i dziwnym ucuciem jak by mnie coś rozrywało od środka. Boję się że może to być coś poważnego. Dodam, że jakiś czas temu trchę poszło nam nie tak i zastosowałam natykoncepcj po, w ciągu 20 kilku godzin przyjęłam Escapelle, czy to też może mieć związek z moim problemem?

Odnośnik do komentarza

Ten ból, który lokalicujesz to prawdopodobnie ból jajnika i tak może być, że boli Cie po stosunku ale też może być tak, że może bolec Cię po escapelle bo to bardzo silna uderzeniowa dawka hormonów i moze miec wpływ na jajniki przynajmniej w chwili kiedy pigulka działa. Nie uciskaj tego miejsca poczekaj pare dni powinno wszystko wrocic do normy, jesli nadal bedzie Cie bardzo bolało zrób USG jajników czy nie masz np. torbieli na jajniku, która boli po stosunku

Odnośnik do komentarza

Hej mam pytanie . 3 dni temu kochała sie z chłopakiem . doszło do wytrysku.. wczesnije tez tak było.. ale miałm pewne obawy czy nie jestem w ciazy i zorbiłąm test ciazowy ale po nie całych 4 dniach no i wszed ł negatywny.. póznije znowu 2 dni po ale byłą ta 2 kreska tylko mało widoczna.. ostanio tez robiłam ale znowu negatywan.. ale boli mnie brzuch i to tak dziwnie jak nigdy.. mam tezz dziwnee zachcianki ,.. czego wczesniej nie miałam. i nie wiem o to sie dzieje.. po ostanim sosynku tzn 3 ni temu tezz mnie tak dziwnie bruch boli i wg czuje sie jakos nie takk czesciej zmeczona i wg..

nie wiem juz ile mam czekac i zorbic kolejny test ale czy jest możliwosc ze jestem w ciazy czy niee..?

proszee o odp

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...