Skocz do zawartości
Forum

Za wcześnie rozpoczęte przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych


Gość jo...la

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. W wyniku pomyłki zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne około półtora tygodnia przed okresem (chociaż ciężko mi to określić, bo moje miesiączki wahały się od 25 do 32 dni). W każdym razie przed wzięciem pierwszej tabletki na badaniu ginekologicznym doktor stwierdził, że nic nie widać na ekranie bo jestem przed miesiączką. W trakcie brania tabletek pojawiło się plamienie, ale kontynuowałam branie tabletek. Po około ośmiu dniach od rozpoczęcia tabletek zaczęłam współżyć z chłopakiem. Po ich zakończeniu przyszedł okres i wtedy wyszła ze mnie taka zbita kulka. W kolejnych dniach nadal wychodziły ze mnie gęstsze upławy, ale już płaskie. Czy to mógł być płód czy normalne upławy tylko bardziej zbite ze względu na niewłaściwy moment zażycia pierwszej tabletki? Czy zakładając fakt, że zaczęły mi się w pierwszym dniu zażycia tabletki dni niepłodne to mogło dojść do zapłodnienia? W ciąży nie jestem bo pokazały to badania. Bardzo proszę o pomoc...

Odnośnik do komentarza

Nie nie moja droga źle mówisz. Jeśli wziełaś w inny dzien niz 1 dzien okresu to nie zaczeły Ci sie niepłodne wraz z zazyciem 1 pigułki tylko dopiero po tygodniu w takiej sytuacji jest ochrona antykoncepcyjna jesli współżyłaś w 1 tygodniu to jest ryzyko ze mogło dojsc do zapłodnienia. Ja bym na Twoim miejscu przebadała się u ginekologa tak dla pewności!!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...