Skocz do zawartości
Forum

Pulsujący brzuch


Gość Koko koko

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Koko koko

Pulsuje mi w brzuchu. Co to może być. Mam takie uczucie jakby pulsu. Jak nacisnę nawet lekko to czuje jakby coś pulsowało delikatnie nad pępkiem. To jest strasznie dziwne uczucie. To jest prawie cały czas choć nasila się jak sie zmęczę. Jest to nie zależne od tego czy coś zjem czy nie.To trwa od jakiś 5 miesięcy. Obecnie jestem po za granicą kraju

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,

Niestety przez internet trudno będzie coś doradzić, ponieważ przyczyny mogą być zarówno błahe jak i całkiem poważne. Uczucie pulsowania może wynikać z chorób naczyń (poważną przyczyną jest tętniak - np. aorty lub jej odgałęzień), przetok naczyniowych, chorób układu krążenia (nadciśnienie tętnicze, wady serca). Może także wynikać ze stresu lub przyczyn psychologicznych (np. nerwica).

Jeśli bedzie miała Pani okazja, proponuję jednak skontaktować się z lekarzem, który Panią zbada. Warto byloby wykonać USG jamy brusznej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Gwieździsta

Tętniak to mnie Pani doktor mocno zdzwila.... nie sadziłam że od coś takie może wskazywać na tętniaka.Ja tez mam takie pulsowanie ale tylko czasami, więc się tym nie przejmowałam za bardzo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...