Skocz do zawartości
Forum

Bolące piersi, biały śluz i wahania nastoju przy tabletkach antykoncepcyjnych a ciąża


Gość macfie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość macfie

Rozpoczęłam antykoncepcje hormonalną w grudniu zeszłego roku, po 2 opakowaniach przestałam na dwa miesiące, a po dwóch miesiącach zaczęłam raz jeszcze (kończę 2 opakowanie).
Tabletki biorę regularnie (fakt że z tego drugiego opakowania zdarzyło mi się wziąć tabletkę z kilkugodzinnym opóźnieniem, ale też od tego czasu mój chłopak jest tymczasowo za granicą i nie współżyłam z nikim).
Jednak zastanawia mnie, czy istnieje możliwość, że jestem w ciąży, czy tylko hormony tak działają. Zaczęłam być niewiarygodnie humorzasta (potrafię płakać zupełnie bez powodu i wyładowywać się na bliskich, czuję jakbym nie była sobą), śluz stał się biały i tak jakby jest go więcej (nigdy wcześniej takiego nie miałam dlatego zwróciłam na to uwagę, ale nie pachnie w jakiś specyficzny sposób), miałam już kilkakrotnie nudności, mam również obolałe piersi (wiem, że zwykle po hormonach są one większe i wrażliwsze, ale już troszkę je biorę), mam też dziwne zachcianki..
Zauważyłam, że przy pierwszym opakowaniu nie miałam takiego śluzu, miałam huśtawki nastroju, ale nie aż takie jak teraz, już sama nie wiem ile w tym wszystkim jest też mojej psychiki, choć wcześniej się w ogóle nad tym nie zastanawiałam ani nie zamęczałam myślami o ciąży.
Nie przypominam sobie abym podczas brania tabletek wymiotowała, czy miała biegunkę, jedynie przy 1 opakowaniu miałam dość silne krwawienia, ale ponoć są one normalne.

Odnośnik do komentarza

Wg mnie nie jestes w ciazy mozliwe, ze tak reagujesz na hormony zawarte w tabletkach. Jesli nie pominelas zadnej pigulki nie zwymiotowalas ani nic - nie mozesz byc w ciazy a tabletke przyjmuje sie o tej samej porze i masz tolerancje 12 godzin wiec do 12 godzin mozesz sie spoznic z zazyciem.

Odnośnik do komentarza
Gość macfie

Też tak myślę, jedyne co mnie zaniepokoiło to te zmiany, których wcześniej nie zaobserwowałam podczas przyjmowania hormonów (zmiana śluzu, ten ''dziwny'' nastrój, a mdłości mam od kilku dni, nie od początku). No i też wcześniej przyjmowałam te same tabletki i nic takiego się nie działo. Cóż chyba zrobię test żeby nie mieć wątpliwości...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...