Skocz do zawartości
Forum

Możliwość zajścia w ciążę po usunięciu martwej ciąży


Gość xn...e6

Rekomendowane odpowiedzi

witam .zabieg usuwania martwej ciazy mialam robiony 9 marca 16 dni puzniej wspułżyłam z meżem bez zabezpieczenia lecz nie doszedł z wrobku. dwa dni potem zaczełam martwic sie ze jestem znowu w ciazy troc e boli mnie brzuch i jest mi niedobrze jakie sa szanse ze moglam zajsc w ciaze i czy te dolegliwosci maga byc urojone w jaki sposub moge to sprawdzic bo zyje w wielkim stresie poniewaz nie jestem gotowa na kolejne dziecko nie mam juz na to siły. prosze o opisanie mi kiedy zaczyna sie owulacja itd po takim zabiegu

Odnośnik do komentarza

Witam!
Szkoda, że nie zamieściła Pani informacji w którym tygodniu została usunięta ciąża. Ogólnie mówiąc niestety nie da się określić kiedy wystąpi u Pani pierwsza owulacja. Teoretycznie po zabiegu usunięcia martwej ciąży mało prawdopodobne jest szybkie zajście w ciążę. Nie jest to jednak wykluczone. U niektórych kobiet pierwsza owulacja występuje już nawet 2-4 tygodnie po zabiegu. By dowiedzieć się czy jest Pani w ciąży proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem lub wykonać test ciążowy. Powinien być wiarygodny około 10-14 dni po zapłodnieniu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...