Skocz do zawartości
Forum

Narośl przy wejściu do pochwy u nastolatki


Gość natalia0837

Rekomendowane odpowiedzi

Gość natalia0837

Witam! Jestem Natalia i mam 12 lat ! Niedawno temu zauważyłam przy wejściu do pochwy dziwną narośl;/
O moim problemie wie tylko moja najlepsza przyjaciółka.
A więc opisze jak to wygląda:
Nie jest to duże, wo gule nie boli , nie szczypie , tak jakby wo gule tego nie było !:/
JA TAK BARDZO BOJĘ SIĘ TEGO ŻE MOGĘ JECHAĆ DO SZPITALA :( proszę o pomoc , ja tak bardzo się boję !!!
Nie wiem czy ma to coś do tego , ale nie mam narazie miesiączki ale mam wiele objaw. :( BŁAGAM PANA GINEKOLOGA O POMOC :(

Odnośnik do komentarza

Hejj nie panikuj nie pojedziesz do szpitala :)
na odleglosc niewiele mozna pomoc bo nie wiemy jak ta narosl wyglada czy jest twarda czy miekka i gdzie dokladnie jest na wardze sromowej? proponuje zebys kupila sobie tantum rosa i clotrimazol podmywaj sie 3 razy dziennie i po podmyciu sie smaruj cienka warstwa, jak w ciagu 2 dni nie zajdzie zadna zmiana to musisz powiedziec o tym mamie i pojsc z nia do ginekologa bo to bedzie oznaczalo ze nie jest to jakas infekcja tylko jakas narosl ktora mozliwe ze bedzie wymagala jakiejs biopsji czy cos. Nie martw sie my kobiety mamy rozne problemy, to na pewno nic groznego ale dobrze by bylo jakby zobaczyl to lekarz.

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza
Gość karolina_22

całkowicie się zgadzam z dadaaria. Dodam od siebie, że będąc nastolatką też raz zauważyłam jakąś bezbolesną gulkę w tym miejscu, postanowiłam poobserwowac kilka dni i w końcu przypadkiem okazało się, że był to bardzo duży pryszcz....no co jak co, ale w takim miejscu się nie spodziewałam...

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Po pierwsze zdecydowanie powinnaś porozmawiać z Mamą! Zaufaj jej i pamiętaj, że nikt tak jak ona nie pragnie Twojego dobra i zdrowia. Taką zmianę powinien bowiem ocenić lekarz. Nie oznacza to jednak od razu wizyty w szpitalu. Takie badanie może być wykonane w gabinecie, gdzie będziesz miała zapewnioną intymność. Zdecydowanie nie kupuj maści Clotrimazol, tak jak zostało napisane w poście powyżej. Jest to maść przeciwgrzybicza, która najprawdopodobniej w ogóle nie pomoże. Gdybyś miała bowiem grzybicę miałabyś także objawy dodatkowe takie jak świąd czy pieczenie. Skonsultuj się zatem z lekarzem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...