Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży mimo negatywnych testów


Gość lubiepoziomki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lubiepoziomki

Witam
jestem w 36dc, które zwykle trwają 28-29dni. Okres spóźnia mi się już 7 dzień. Zrobiłam testy 32dc i 34dc, oba negatywne.
18dc z chłopakiem uprawialiśmy petting, najpierw doszło do jego wytrysku, a później zajął się mną. Jednak jestem prawie w 100% pewna, że jego dłonie nie miały kontaktu ze spermą, a co za tym idzie, z moją pochwą.
Kilka razy dziennie przeszywa mnie krótko trwający skurcz, tak jakby ktoś wbijał mi coś ostrego w pochwę, aż do dołu brzucha. Sutki przy ścisku są bolesne, jak przed każdym okresem. Ostatnio zauważyłam wzmożoną potrzebę oddawania kału, czasami nawet kilka razy dziennie.
Jeśli oba testy, zaznaczę, że były innych firm, wykazały negatyw, a mam skurcze, podobne do tych, które miewałam przed okresem, to dlaczego okres się spóźnia? Czy to może jednak być ciąża?

Odnośnik do komentarza

Witam,

Petting niesie za sobą bardzo małe prawdopodobieństwo zajścia w ciąże. Związane jest głównie z sytuacjami, kiedy dojdzie do wytrysku na narządy płciowe kobiety, oraz jeszcze mniejsze, gdy mężczyzna przeniesie nasienie na palcach i zaaplikuje do pochwy.
Myślę, że prezentowane przez Panią opóźnienie miesiączkowania może być związane z innymi przyczynami(tym bardziej jeżeli 2 testy wyszły negatywnie-dają one 99% pewność).
Myślę że, powinna Pani zgłosić się do ginekologa. Należy także wyjaśnić przyczynę bólów brzucha.
Przyczyny spóźniania się okresu oprócz ciąży to: stres, nadmierny wysiłek fizyczny, dieta, odchudzanie się, zaburzenia hormonalne(hiperprolaktynemia, niedoczynność tarczycy, PCOS) itd.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Witam.

Ostatni stosunek (przerywany) mialam 6 lipca, nastepnie 8 lipca zaczelam miesiaczkować. Robilam test 26 lipca, ktory wyszedl negatywny. Potem mialam miesiaczke 4 sierpnia i 1 wrzesnia. Oba te okresy nie wydaly mi sie inne, poza tym, ze ten wrzesniowy byl bezbolesny. Dzisiaj natomiast odczuwam straszne parcie na pecherz moczowy, lekki swiad no i pojawila sie szara wydzielina z drog rodnych. Czy to moze byc objaw ciazy? Nic poza tym nie odczuwam, zadnej nadwrazliwosci piersi itd. Od tamtego stosunku nie wspolzylam z mezczyzna. Czy ciaza jest mozliwa?

Odnośnik do komentarza

Chyba potwierdzenia lekarskiego dlatego też w środę wybieram się do lekarza i mam nadzieję, że również on wykluczy taką ewentualność. Po prostu mój organizm wariuje, nie wiem czy przez strach przed tą ciążą na to tak wpływa, ale nie jestem w stanie normalnie funkcjonować. 2 dni po ostatniej miesiączce (która była całkowicie bezbolesna) miałam silny ból kości łonowej i śluz zabarwiony delikatnie krwią, pieczenie i świąd pochwy, brązową, rzadką wydzielinę również z dróg rodnych oraz zmieniony zapach moczu (oddawałam go w małych ilościach ) o silnej woni amoniaku. Do tego doszły dziwne bóle głowy, mdłości, ogólne osłabienie organizmu i przede wszystkim ból tej kości łonowej i stawu biodrowego lewego (napadowo, przez np. 30 min. tępy ból). Wszystko to potęguje aktywność mojej wyobraźni bo nagle dopadły mnie takie dolegliwości. Jedynie nie odczuwam zadnego bólu piersi i nie zauważyłam żadnych zmian.

Odnośnik do komentarza

ja miałam młdłości, ból podbrzusza, ból po prawej stronie biodra przechodzący na dolną część pleców, pieczenie, swędzenie przy oddawaniu moczu i normalnie, zmieniony zapach moczu i kolor przy silnym zakażeniu dróg moczowych i białkomoczu.
pójdź do lekarza, upewnij się że to nie ciąza i przede wszystkim dowiedz się skąd te objawy i co ci dolega.

Odnośnik do komentarza

~MoniaOs
ja miałam młdłości, ból podbrzusza, ból po prawej stronie biodra przechodzący na dolną część pleców, pieczenie, swędzenie przy oddawaniu moczu i normalnie, zmieniony zapach moczu i kolor przy silnym zakażeniu dróg moczowych i białkomoczu.
pójdź do lekarza, upewnij się że to nie ciąza i przede wszystkim dowiedz się skąd te objawy i co ci dolega.

Rozumiem, że takie dolegliwości miałaś będąc w ciąży, tak? Ja się słaniam na nogach, dzisiaj jest pierwszy dzień od tygodnia kiedy czuję się dobrze. Ból tej kości troszkę chyba ustąpił.

Odnośnik do komentarza

Witam Was.

Wczesniej juz pisalam tutaj, mialam obawy,ze jestem w ciazy. I w sumie to chyba ciag dalszy:)
A wiec tak, bylam u ginekologa 18 wrzesnia (wtedy teoretycznie bylabym juz w 10-11tyg. ciazy) i pan doktor nic nie mowil,ze jest jakas ciaza po badaniu (usg i palpacyjnie), ale miesiaczki z miesiaca na miesiac coraz krotsze i bardziej skape... I do tego doszlo jakies stukanie i pukanie w podbrzuszu. Czuje, ze cos mi tam chodzi, calymi dniami bez przerwy, tak jakby waz. Cos tam sobie pyka, strzela w tym moim brzuchu. Jest to tak silne ze momentami az cala podskakuje. Dzisiaj tez zlapal mnie straszny skurcz podbrzusza i lewego boku pod zebrem, przez godzine zwijalam sie z bolu.

Ja chyba juz wariuje. Czuje sie okropnie, ten brzuch wydaje sie byc napelniony kamieniami.

Ktos ma podobny problem?

Odnośnik do komentarza

~Jasmi
a czemu nie pójdziesz z tym do lekarza? siedzisz z tym problemem od dwóch miesięcy i nic z nim nie zrobiłaś

11 października też byłam u ginekologa, stwierdził, że ginekologicznie jest ok. wczoraj byłam u internisty, wstępnie uznał, że to od kręgosłupa dolegliwości i kazał mi zrobić badanie krwi i moczu. ale czy ktoś miał coś podobnego? ja odczuwam jakby skurcze brzucha, bezbolesne w okolicy pępka. tak co 1 minute, skurcz, skręcanie jakieś, wędrówki podskórne i puszcza. :) czy to może być na tle nerwowym?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...