Skocz do zawartości
Forum

Bóle podbrzusza przy tabletkach antykoncepcyjnych a ciąża


Gość agatka66

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 17 lat i od 7 miesięcy biorę antykoncepcje hormonalną. Razem ze swoim chłopakiem mino małego ryzyka zajścia w ciąże stosujemy dodatkowo prezerwatywę. Ostatnio pominęłam 1 tabletki w trzecim tygodniu brania tabletek, oczywiście stosowałam się zgodnie z treścią zamieszczonej w ulotce w razie pominięcia. Tydzień po tym kochałam się wraz z dodatkowym zabezpieczeniem. Okresu dostałam normalnie jak być powinno. Teraz od jakiegoś 1,5 tygodnia po miesiączce odczuwam bóle w podbrzuszu i sama nie wiem czym one mogą być spowodowane.Nie występowały żadne inne objawy. Dodatkowym moim problemem jest to że mam jeden jajnik a bóle występują właśnie w jego okolicach i promieniują w dól. Czy może to być stan zapalny jajnika albo jajowodu, czy mogą być objawy ciąży? Prosze o pilną odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Według mnie w ciazy nie jestes, pominelas tabletke ale stosowalas sie wg zalecen i dodatkowo mialas prezerwatywe wiec tym bym sie nie martwila to nie ciaza, mozliwe ze jesli polaczylas blistry to jajnik boli od duzej dawki hormonow, albo po prostu boli sam z siebie. poczekaj pare dni jak przestanie - widac mial ochote pobolec, jak bedzie nadal bolal warto zrobic usg jajnika

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pytanie od kwietnia tego roku stosuję tabletki antykoncepcyjne w tym miesiącu gdy zaczęłam nowe opakowanie od ok. 7 tabletki odczuwam ból w dole brzucha raz jest słabszy raz mocniejszy nie wiem czy to jajniki czy moze ból w pachwinie? Odbyłam stosunek z moim chłopakiem w ostatnim dniu przerwy jednak nie skonczył we mnie. Co to może oznaczać? Tabletki biorę regularnie ani jednej nie pominęlam, dodam, że 2 razy miałam w ostatnich 2 mkiesiącach zakażenie grzybiczne pochwy.

Odnośnik do komentarza

Witam biorę tabletki antykoncepcyjne madinette od 10 miesięcy. Przy 5 opakowaniu krwawienie w przerwie nie wystąpiło, w 6 i 7 juz się pojawiło. Przy 8 opakowaniu znowu nie zaobserwowalam krwawienia ani plamienia. Przy 9 opakowaniu juz było. Teraz jestem przy 10 opakowaniu tabletek, zostało mi 7 do końca, a dzisiaj wystąpiło mocne plamienie brązowe i ból podbrzusza. Jakie mogą być tego przyczyny??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...