Skocz do zawartości
Forum

Częste skurcze żołądka


Gość Manuskrypt

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Manuskrypt

Witam,
Mam taki dziwny problem. W ciągu dia 3-4 razy mam silny, pojedynczy skurcz żołądka. Mam uczucie jakby ktoś wziął mój żołądek w ręce i tak ścisnął, albo jakby ktoś go drutem zawijał i ściskał. To trwa może z jakieś 4-5 sek i przechodzi. Nie iwem o co w tym chodzi. Nie stresuje się, nie denerwuje, jem to co każdy bez żadnej ekstrawagancji. Nie piję alkoholou, czasami popalam. Od czego to może być?

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Opisany przez Ciebie objaw jest dość mało specyficzny. Może mieć podłoże somatyczne (wady, choroba wrzodowa, choroby zapalne, itd.) jak i psychogenne. By to jednak dokładniej zdiagnozować powinieneś skonsultować się z lekarzem (najlepiej gastroenterologiem). Najprawdopodobniej konieczne będzie wykonanie badań obrazowych lub endoskopowych.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj po spożyciu posiłku złapał mnie bul brzucha, coś jak skurcze mięśni ale bul był inny niż zazwyczaj promieniował do pleców w okolicy wątroby przeważnie w takim wypadku biorę tabletkę rozkurczowa i pomagało ale teraz trzyma mnie już 2 dzień pomaga ale na krótka metę nie wiem co z tym fantem zrobić?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...